СТРОИТЕЛЬСТВО ДЕРЕВЯННЫХ ДОМОВ ПОД КЛЮЧ НЕДОРОГО

Июнь 16, 2014 – 11:41

20130709_214259

Зараз в дерев'яному житловому будівництві спостерігається бум.Перевага будівництва будинку, зрубів будинків з колоди незаперечно.Одне з наших напрямків діяльності будівництво дерев'яних будиночків під ключ. Ми використовуємо тільки найякісніший матеріал з мелкослойная деревини хвойних порід північних лісів.Тільки з нього можливо побудувати якісний будинок. Ще одне з найважливіших переваг цього будівельного матеріалу - це екологічна чистота.Хвойні породи північних лісів не займані цивілізацією і тому не забруднені.

 

Зруби будинків з колоди - це національна російська традиція, тому технологія будівництва будинків відточена століттями.Дерево славиться своєю екологічністю і лікувальними властивостями. Саме тому вологодські зруби будинків недорого користуються такою популярністю. 20130709_214353 Дерев'яні будинок з колоди в усі часи цінувався на Русі своєю екологічністю, комфортом і єднанням з природою, незважаючи на сучасні тенденції споруди з інших матеріалів, дерев'яний будинок притягує і кожна людина мріє пожити в ньому хоча б тимчасово - на дачі , за містом; попаритися в російській лазні.Зруб лазні!

 

На підставі складеного плану розташування стін, починається зведення фундаменту.Зазвичай це мелкозаглубленний стрічковий або свайно-гвинтовий фундаменти.Наступний етап - це монтаж зрубу на фундамент і покрівельні роботи.Зводиться основний каркас зрубів без віконних рам і без дверей. У такому вигляді потрібно, щоб зруб деякий час постояв і дав усадку.Усадка - процес усушки і деформації колоди під власною вагою будинку з колоди, і як наслідок зменшення висоти стін на 3-5%.

 

Матеріал під спорудження будинків

 

Вибір покрівельного матеріалу визначає замовник виходячи зі своїх побажань і фінансових можливостей.Основні матеріали для покрівлі використовувані на сьогоднішній день - це руберойд, ондулін та металочерепиця.Зовнішня обробка індивідуальна. В принципі дерев'яний будинок може стояти і без зовнішньої обробки - в російських селах житла на каменях стояли і стоять по 70-90 років.Але якщо у людини є бажання якось обробити зруб, то можна зробити шліфовку стін зрубу, фарбування, герметизацію стін, обробку сайдингом - тут кожен вирішує сам, знову ж таки, в силу своїх побажанні та фінансових можливостей.Завдяки яскраво вираженій натуральності деревного матеріалу даний етап займає мінімальну кількість часу.

Источник: xn----btbwlkogr.xn--p1ai

Возможно, вам понравится:

Строительство срубов из дерева
Строительство срубов из дерева
Строительство срубов
Строительство срубов
Технологии: Строительство сруба
Технологии: Строительство сруба

Cisco партнерство і Республіка Татарстан & NBSP; & mdash; & NBSP; IP-News.ru
Підприємства ЕНТЕЛС, «БАРС Груп» і Cisco представили інноваційний комплекс рішень для ЖКГ на основі нової версії інтелектуального контролера, призначеного для роботи в системах автоматизованого управління різними технологічними процесами в енергетиці та ЖКГ...

«Дворкович буде доповідати про нас Путіну» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ura.ru
.. lizingovyj рада "ГТЛК» edinoglasno затверджені Vydelenie 6600000000 рублів у будівництво.Т.в.о. губернатора Челябінської області Борис Дубровський недавно запросив Володимира Путіна взяти участь у запуску першої черги транспортно-логістичного комплексу...


Похожие страницы:

  1. Будівництво Кортів під Ключ
  2. Будівництво Хамам під Ключ
  3. Будівництво Ферм під Ключ
  4. Будівництво з Бруса під Ключ