Июль 22, 2015 – 15:29
Для гостьової зони підійде невелика люстра в центральній частині кімнати і торшер біля дивана, а от у спальні краще обмежитися м'яким освітленням - двома світильниками по обидві сторони ліжка.

Профессиональный, качественный электромонтаж харьков по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Для зонування кімнати також можна застосовувати оригінальні декоративні прийоми. Гостьову зону краще оформити в яскравих, насичених відтінках, це місце має бути центром, концентрувати на собі погляди гостей. Необов'язково у всій гостьовій зоні клеїти яскраві шпалери, можна таким чином відтінити тільки стіну за диваном, який теж краще придбати яскравого відтінку. Щоб підтримати єдине стилістичне і колірне рішення всього простору, в спальній зоні можна використовувати той же яскравий колір, але в значно меншій кількості. Це можуть бути і декоративні подушки, і штори або парочка картин.

Якщо говорити про меблі, то в спальні цілком достатньо буде ліжка і пари тумбочок. А ось у вітальні, крім дивана, потрібно поставити журнальний столик і пару зручних крісел. Телевізор можна розмістити на низькій тумбочці, але більш виграшним варіантом стане велика плазмова панель на стіні.

Похожие страницы:

  1. Правила укладання лінолеуму в приміщеннях
  2. ​Переваги покупки квитків на літак онлайн
  3. Як оригінально оформити стелю в спальні?