Август 9, 2015 – 09:30


Потім в спеціальній ємності (яку не шкода) з водою змішується клейова суміш або розчин для каменю, в результаті чого виходить сіра однорідна маса.

В наше время очень тяжело представить существование человека без горячей воды. Приобрести качественный бойлер Вы можете  на сайте: www.btmarket.com.ua/byitovaya_tehnika_1/santehnika_dlya_vannoy_168/vodonagrevateli_c7509/Electrolux.html в разделе сантехника для ванной. Огромный ассортимент товара и приемлемые цены Вас приятно удивят. Не тратьте свое время и деньги даром!


Далі йде найважливіший крок - оздоблення стін. Вона починається з ретельного грунтування. Не варто недооцінювати ваш матеріал, він має пристойний вагу, тому доцільно не шкодувати витратних матеріалів.

Клей товстим шаром наноситься на поверхню звичайним шпателем, а потім розрівнюється зубчастим. Після нанесення потрібно міцно докласти облицювальний камінь до стіни і тримати його так, поки клей не висохне.

Пам'ятайте: декоративний камінь не любить поспіху!

Якщо під час укладання може знадобитися розрізати камінь, вам у цьому допоможе болгарка. У такому випадку налаштуйте обороти диска на малий рівень і обов'язково використовуйте диск для бетону, а не для металу.
облицювальний камінь

При обробці внутрішніх стін слід робити укладку зі швами, для цього в щілини між каменями можна вставляти шматочки гіпсокартону, щоб відзначати ширину шва. Коли робота буде завершена, просто вийміть ці шматочки і у вас вийде прикрасити стіну з особливим шармом. Зачекайте кілька днів і за допомогою шприц-пістолета шви потрібно буде закрити спеціальною фугою, або матеріалом для затирання швів.

Фахівці рекомендують фугу як більш універсальний засіб. Ви зможете підібрати колір і зробити дійсно красиву картинку на своїй стіні. Бажано після нанесення акуратно розгладити її шпателем і щіткою.

Не забувайте, що при обробці фасадів камінь бажано класти без швів!
декоративний камінь

Похожие страницы:

  1. Холодильник або морозильна камера?
  2. ​Як правильно вибрати шпалери?
  3. Уход за металлопластиковыми окнами
  4. Декоративные бетонные покрытия для пола