Ноябрь 1, 2015 – 18:37

Двері в бані це один із завершальних елементів облаштування інтер'єру в лазні чи сауні. Вона може бути повністю дерев'яна або мати кілька вставок зі скла. Якісні двері виготовляються з високосортної вагонки. Може бути з утеплювачем або без нього.

Самая популярная дизайн студия интерьера киев предоставит Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сгодняшний день.


Утеплювач повинен знаходитися між двома облицювальними шарами. Найекономніший вид деревини для дверей - це осика, дорогий - липа. Є ще двері з цінних порід деревини, таких як: ясен, абаш або кедр канадський. Ціна в таких дверей вище, а от властивості такі ж як і біля дверей з липи.


Зараз набирають популярність дубові двері для лазні, але вони хоч і служать довше їх тяжкість і масивність не завжди виправдана. Для того, що б встановить якісну двері в лазню або сауну вибирайте дерев'яну, виготовлену з масиву.

Виготовлена з натурального матеріалу вона буде виділяти природний аромат, виглядає бездоганно і радує око. Комбіновані лазневі двері виробляються з дерева і мають вставки із загартованого жароміцного скла. Цей варіант підходить для цінителів стильного дизайну, розкоші природного матеріалу і вишуканого поєднання скла і деревини.

Ціни на дерев'яні двері для лазні не великі. Так наприклад:

Глуха двері з липи розміром 1700 x 700 і 1800 x 700 буде коштувати в межах 3000 - 4000 рублів.

Комбінована двері з липи таких же розмірів обійдеться Вам в 4000 - 5000 руб.
Джерело: http://studioline-interior.com/dizayna-interera-v-kieve-osobennosti/

Похожие страницы:

  1. Швидке отримання довідки про несудимість - це реально
  2. ​Художественная ковка – музыка, застывшая в металле
  3. Алюминиевые окна - достоинства и недостатки
  4. Які електрокаміни найкраще підійдуть для квартири?
  5. ​Как найти грамотного дизайнера интерьера?