Ноябрь 4, 2019 – 18:29

Особливість дитячої кімнати - її розміщення на сонячній стороні і відсутність балкона. Кімната повинна бути світлою, затишною, її функціонал буде залежати від віку дитини. Для дитини шкільного віку крім ліжка і шафи організовується робочий простір з додатковим освітленням, полками для книг і ящиками для канцелярії та інших дрібниць. Цю зону можна відокремити від спальної зони невисокою перегородкою або стелажами для книг. Для маленьких дітей окремо виділяють ігрову зону. Для привчання дитини до порядку необхідні ящики для іграшок. Простір має бути безпечним - без подіумів і гострих виступів. На кути меблів можна придбати спеціальний захист.

Вашему вниманию представлен мониторинг обменников, котрый предоставит Вам максимум полезной информации прямо сейчас!

Дизайн дитячої кімнати вибирається батьками відповідно до віку дитини і особистими уподобаннями. Є багато незвичайних шпалер з дитячими малюнками. Можна надати дитині можливість малювати самому - вибравши шпалери під фарбування. Є цікаві рішення для підлоги або стелі, наприклад, зоряне небо над ліжком, або килим з малюнком залізниці. Головне, щоб дитина відчувала себе спокійно і комфортно в своїй кімнаті.

Ми постаралися перерахувати основні особливості дизайну окремих кімнат в квартирі. Особливості кожної з них будуть залежати від її функціоналу та вимог власника. Різноманітність оздоблювальних матеріалів і сучасні технології допоможуть втілити в життя будь-яку вашу ідею.

Похожие страницы:

  1. ​Де купити гвинти?
  2. Дизайн сучасної вітальні
  3. ​Дизайн в стилі мінімалізм
  4. ​Как клеить жидкие обои