Сентябрь 9, 2017 – 19:32

Не завжди потрібно простий ремонт, часом в дорогий і елітній квартирі потрібні роботи іншого рівня складності. Дорогі ремонти відрізняються не кращою якістю, а оздоблювальними та іншими матеріалами - більш престижними, наприклад масивом дерева дорогих порід або натуральною шкірою. Крім того, дорогий ремонт - це індивідуальний проект дизайну.

Де проводять дорогий ремонт

Елітний, ексклюзивний і, як правило, дорогий ремонт гідний великих площ. Тому це або досить простора квартира або котедж. Але можливі замовлення і на обробку приміщення дорогого ресторану, або готелю, або конференц-залу в престижному бізнес-центрі.

Для всіх цих площ потрібен особливий дизайн, який би гармонійно вписував в себе і дорогу обробку, і авторські меблі, і аксесуари.

Дуже часто це багаторівнева стеля або стіни з унікальною обробкою, ліпнина або шпалери ручної роботи, фрески на стінах.

Вы можете арендовать ресторан на 10 человек по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Ексклюзивне простір вимагає при дорогому ремонті польоту дизайнерської фантазії, але в той же час і дотримання побажань замовника. І звичайно, цей ремонт робиться "під ключ".

Етапи дорогого ремонту

Починається такий ремонт з огляду приміщення, вимірів і визначення можливостей майбутньої роботи.

Наступний етап - проект ремонту, який затверджується замовником. Тут же обмовляється ціна ремонту, вона може розраховуватися за квадратний метр, або ж мається на увазі поетапна оплата, у міру просування дорогого ремонту.

Якщо є стара обробка, то її демонтують і вирівнюють все від стелі і стін до підлоги. І тільки потім починається обробка приміщення за проектом дизайнера.

Обов'язково приділяється увага електропроводці. І не тільки тому, що монтуються нові джерела світла, а ще й тому, що проводка ховається, і вона повинна бути надійною.

До обробці елітного і дорого ремонту залучаються часом унікальні фахівці, які володіють ексклюзивними методами, справжні віртуози.

Після того як обробка дорогого ремонту завершена, приступають до декорування приміщення меблями та аксесуарами.

Коли все закінчено, приміщення здається замовнику.

підсумки

Підводячи підсумки, слід зазначити, що дорогий і елітний ремонт вимагає особливого підходу. Вкладені кошти повинні виправдати себе. І завжди потрібно йти в ногу з замовленням і побажаннями замовника, прагнучи при цьому, щоб все було виконано красиво і гармонійно. Якість робіт повинно бути на висоті.

Похожие страницы:

  1. ​Что такое базальтовая минеральная вата?
  2. ​Форма і матеріал люків для каналізації
  3. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  4. ​Как найти грамотного дизайнера интерьера?
  5. ​Переваги покупки квитків на літак онлайн