Сентябрь 12, 2015 – 18:58

Наша компанія реалізує лист оцинкований, який виготовляється на великих металургійних заводах з високоякісної рулонної сталі на найкращих сучасних агрегатах постійного гарячого цинкування із застосуванням нових технологій. При цьому нанесення цинкового покриття здійснюється за вимогам ГОСТу і має необхідні сертифікати відповідності та кращої якості.

Замовлення оцинкованого листа на сторінці: http://www.alurol.com.ua/steel відбувається дуже швидко та вигідно для кожного клієнта.


Ми підтримуємо довгострокові договірні відносини з постачальниками готової металопродукції і маємо налагоджену схему з доставки вантажів від самого виробника до кінцевого покупця.

Ми можемо запропонувати якісний оцинкований лист з одностороннім і двостороннім покриттям, гладкий, забарвлений або гофрований, різних розмірних характеристик, марок застосовуваної стали за оптимальними цінами. Крім цього, за попереднім замовленням і укладеним договором ми забезпечимо поставку оцинкованого листа будь-якої фактури і із збільшеною товщиною покриття з цинку в будь-яких обсягах до місця робіт або вашого складу.

Вища якість виконання, відмінні показники міцності, довговічність, зручність монтажу роблять даний тип металопрокату найбільш затребуваним в різних сферах виробництва: будівництві, медицині, машинобудуванні.

Зараз одним з пріоритетних і динамічно розвиваються напрямків застосування оцинкованого листа є виробництво матеріалів для покрівлі таких як: металочерепиця, профнастил, добірні елементи покрівлі. Також оцинкований лист є вихідним матеріалом для виробництва сендвіч-панелей, застосовуваних при будівництві швидкомонтованих будівель.

Для додання естетичного та експлуатаційної якості на поверхню оцинкованого листа наносять полімерне лакофарбове покриття. Ознайомитися з даним видом продукції можна на спеціальній сторінці нашого сайту - Листовий металопрокат з полімерним покриттям.

Лист оцинкований проводитися методом занурення підготовленого і очищеного листа металу в гарячий цинк, після чого на його поверхні утворюються специфічний захисний шар зі сплаву. Технологічний процес самого нанесення покриття на металургійних заводах здійснюється окремо в цехах, де відбувається безперервне гаряче цинкування в автоматизованому режимі на найсучаснішому обладнанні.

Після того, як виріб готовий, його перевіряють за методом жорсткого багатоступінчастого контролю якості, який задовольняє вимоги ГОСТу.

Рівень антикорозійних властивостей, стійкості до механічних впливів і шкідливим фактором зовнішнього середовища визначається маркою, товщиною застосовуваного металу, і покритою поверхні.


Оцинкований метал може доставлятися в рулонах і в листах

Наша компанія здійснює продаж оцинкованого листа в різних конфігураціях залежать від обсягу, розмірних характеристик і нанесеного захисного покриття.

Наявність свого автопарку і штату з досвідчених експедиторів дозволяє компанії повсюдно здійснювати доставку партій металопрокату за заявленої потреби клієнта в короткі терміни, тим самим забезпечуючи рівень збереження вантажу.

Звертаємо вашу увагу на те, що наша компанія пропонує свої послуги з прокату і нарізці оцинкованого металопрокату в листи і стрічку (штрипс) за кресленнями клієнта або з урахуванням специфіки виробництва клієнта, досить великими партіями, а також за індивідуальними і специфічним замовленнями.

Оцинкований лист і стрічка (штрипс) виробляється і обробляється на високоточному обладнанні досвідченим персоналом. Метал після обробки надійно упаковується і складується.

Похожие страницы:

  1. Организация ремонта офиса
  2. Система крапельного поливу
  3. Устаткування времянки
  4. Полы из коммерческого линолеума
  5. Система крапельного поливу