Сентябрь 27, 2015 – 08:35


Прі створенні автономної опалювальної магістралі вам не обійтися без покупки центрального елемента - котла. Саме він буде забезпечувати приміщення теплом, переганяючи воду по опалювального контуру. Які нюанси потрібно знати перед його покупкою? Зупинимося на основних параметрах вибору:

Купить оригинальные металлические входные двери Вы можете на сайте mexin.com.ua, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


загальна площа обігріву, тобто квадратура;
потужність;
кількість контурів;
тип палива.

Досить часто свій вибір споживачі зупиняють саме на електричних варіантах, оскільки вони екологічні, абсолютно нешкідливі, не виділяють ніякого шуму. Та й габарити у них невеликі, що дозволяє монтувати установку практично в будь-якому місці. Хитка ситуація у відношенні газу також спонукає до покупки цього варіанту. Розглянемо плюси і мінуси цієї техніки.

Гідності

Головною перевагою котла, якщо порівнювати з газовими та твердопаливними аналогами, є низька вартість виробу і малі габарити установки. Додатково не буде потрібно робити трубопровід для відводу чадних газів, оскільки їх просто немає. Коефіцієнт корисної дії котла становить більше 95%: електроенергія перетворюється в теплову, при цьому котел не працює в холосту.

Похожие страницы:

  1. Як вибрати ролики
  2. Клінкерна цегла
  3. Вакуумні помпи