Октябрь 14, 2016 – 07:37При будівництві прибудови до будинку необхідно дотримуватися тих же правил, що і при будівництві будь-якої будівлі. І як зазвичай, для того щоб конструкція стояла надійно, їй потрібно хороше підгрунтя. Тому фундамент під прибудову вважається важливим етапом, до якого варто поставитися відповідально.

як зробити фундамент для прибудови до будинку

Рекомендації з проектування

Для прибудови бажано зводити фундамент такого ж типу, що й для основної будівлі. Якщо будинок побудований на стрічковому фундаменті прибудова так само повинна стояти на стрічці.

Не варто економити і робити стовпчастий фундамент. Так як різні види підстави за своїм впливають на грунт, то і усадка буде різною.

Ще один важливий етап - зв'язка фундаментів. З'єднати їх можна одним із двох способів:

Вы можете приобрести качественное ограждения из нержавейки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


жорстке з'єднання: два фундаменту з'єднуються товстої арматурою;
пристрій деформаційного шва між ними - фундамент для прибудови зводиться окремо.

При виборі з'єднання потрібно врахувати такі параметри як: вага будинку і характеристика грунту. Якщо будівля стоїть на рівномірному грунті вже кілька років і усадка незначна, можна скористатися жорстким з'єднанням. В іншому випадку краще використовувати другий варіант.

Ще до початку робіт з монтажу необхідно визначити характеристики фундаменту на якому стоїть будинок. Цими характеристиками є: глибина і ширина для стрічкового фундаменту, глибина і розмір стовпів для стовпчастого.

фундамент для прибудови до будинку
Як визначити характеристики підстави без будівельної документації

Якщо проектна документація з характеристиками будови загубилася або, як частіше за все відбувається, її взагалі не було, доведеться це питання вирішувати витративши додаткові зусилля. Для цього необхідно:

Викопати яму біля стіни (в місці примикання) і виміряти глибину закладення;
Визначити тип і ширину фундаменту, наявність піщаної подушки.

Щоб виміряти ширину, під підставою робиться шурф, в який вставляють прут з загнутим під 90 º кінцем. Потім лозину повертається так щоб гак «дивився» вгору і тягнуть поки він не зачепиться за край підстави.

На прутки робиться відмітка і його можна витягати. Довжина від гака до позначки буде дорівнює ширині фундаменту.

Похожие страницы:

  1. Каналізація для заміського будинку
  2. Каналізація для приватного будинку
  3. ​ Прибудова веранди до будинку