Октябрь 8, 2017 – 18:36

Жодна система теплих підлог не обходиться без терморегулятора. Терморегулятор для теплої підлоги забезпечує функцію включення і виключення нагріву. З його допомогою в постійному режимі підтримується встановлена температура підлог або повітря в приміщенні.

Типи регуляторів: стандартний або програмований?

Режим роботи програмованого регулятора може бути рівно таким, яким необхідно - система самостійно включається в намічений час і день, причому режим роботи на кожен день може програмуватися окремо.

Вы можете купить терморегулятор для пола по самой выгодной стоимости насегодняшний день.

Ціна на програмований термостат для теплої підлоги трохи вище, ніж на звичайний, але різниця досить швидко окупається за рахунок економії електроенергії. На відміну від звичайних моделей, вони включаються тільки при необхідності. Більшість сучасних моделей програмованих терморегуляторів для теплої підлоги мають привабливий дизайн, і оснащено рідинно-кристалічними дисплеями.

Стандартний регулятор для теплого статі не оснащений системою включення і виключення підігріву за розкладом. Такий варіант влаштовує багатьох покупців, яким зручно керувати теплою підлогою в ручному режимі і є на це час.

Недолік такого типу терморегулятора в тому, що на початковий прогрів підлоги завжди йде певна кількість часу (до 20 хвилин), і це може доставити незручності і певний дискомфорт. Але до цього цілком можна пристосуватися, залишаючи підлогу включеним, знижуючи на ніч температуру обігріву. Таким чином, вранці можна комфортно пройтися по прогрітому підлозі босоніж.

Датчик температури підлоги або повітря?

Терморегулятори з датчиком температури підлоги використовуються тоді, коли до заданої температури необхідно підігріти тільки підлогове покриття - наприклад при наявності системи центрального опалення.

Терморегулятори з датчиком повітря використовуються для теплих підлог, які застосовуються в якості основного джерела тепла в приміщенні. Такі теплі підлоги розраховані на обігрів в холодну пору року, тому для економії електроенергії дуже вигідно купити програмований регулятор. Таким чином можна налаштувати систему так, що вона буде працювати тоді, коли це дійсно потрібно: наприклад, буде обігрівати ваш заміський будинок до необхідної температури до вихідних, піднімати температуру в квартирі до вашого повернення з роботи ітп. Так само можна підтримувати мікроклімат на балконах і лоджіях.

Крім того, існують термостати, мають і датчик температури підлоги і датчик температури повітря, що дозволяє здійснювати необхідні настройки ще більш гнучко.

установка терморегуляторів

монтаж регулятораТермостат, як правило, встановлюється в монтажну коробку, в якій до нього підключаються "холодні кінці" від теплої підлоги і виносної датчик температури. Далі вся система підключається до електричної мережі.

Установка терморегуляторів здійснюється в тих місцях, де максимально зручно щоденне управління, зчитування показань, ремонт. Для потужного теплої підлоги необхідна окрема лінія електроживлення, при цьому терморегулятор краще встановити якомога ближче до електрощита. Тепла підлога малої потужності (до 1000 Вт) можна живити від звичайної розетки.

Термостат рекомендується встановлювати максимально близько до зони обігріву. Зазвичай висота розташування термостата становить 30-40 сантиметрів над рівнем підлоги. Це скорочує довжину кабелю датчика температури і зменшує площу ремонту при його заміні.

Певні моделі термостатів можливо монтувати в одну рамку з розетками та вимикачами. Для цього необхідно підібрати сумісну електроарматуру.

Більшість терморегуляторів не призначені для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю. Для ванних кімнат розроблені спеціальні моделі терморегуляторів з захистом від вологи. Такі моделі мають клас захисту не нижче IP21.

Похожие страницы:

  1. ​Цветовое оформление спальни
  2. ​Как клеить жидкие обои
  3. ​Ремонт в стилі Бароко