Август 24, 2016 – 08:16
Навіс над входом в будинок це не тільки прикраса, а й захист від дощу, снігу, сонця. Козирок з полікарбонату хороший варіант для захисту і прикраси ганку.


Він не тільки виглядає естетично, а й ефективно справляється із захисною функцією. Забезпечити своє ганок таким дахом можна самостійно або звернутися до фахівців.

види полікарбонату

Використання полікарбонату в будівництві почалося близько 20 років тому. Зараз є 3 види цього матеріалу:

стільниковий;
монолітний;
хвилястий.

стільниковий

О правильном выборе подходящего подарка Вы можете прочесть на http://md-eksperiment.org/post/20160820-vybrat-ocherednoj-podarok-ne-tak-to-i-prosto, вся информация находится в свободном доступе.


Найвідоміший і популярний вид. Складається з двох тонких пластин, які з'єднані між собою перемичками. Має пористу структуру нагадує стільники, звідси і його назва. Усередині осередків знаходиться повітря, який дозволяє зберігати тепло, тому стільниковий полікарбонат широко використовується при виготовленні теплиць.

Товщина листа варіюється від 4 до 16 мм. Розмір 2 × 6 або 2 × 12 м. Листи стільникового полікарбонату фарбуються в різні кольори, що дозволяє використовувати їх при оформленні фасадів.

монолітний

Як видно з назви - це цілісний лист без пустот. Перевагою є висока міцність і стійкість до механічних пошкоджень.

Прозорий, пропускає сонячне світло так само добре як і звичайне скло. На відміну від попереднього виду, вартість монолітного вище і обробка складніше. Товщина листа від 2 до 12 мм, розмір 2 × 3 м.
хвилястий

Цей вид полікарбонату є різновидом монолітного. Головна відмінність між ними - наявність хвиль. За рахунок хвилеподібною форми він набагато міцніше.

Козирок з хвилястого полікарбонату прослужить дуже довго. Але, головним недоліком є ціна, яка набагато вище попередніх видів. Розмір листа - 1,26 × 2,24 м.

види козирків

Щоб виготовити козирок над ганком своїми руками треба для початку визначитися з його видом.

Навіс може бути:

односхилим;
двосхилим;
арочним;
шатровим.

І це тільки найпопулярніші, а якщо проявити фантазію і зробити за власним проектом, то вийде ексклюзивний варіант, який додасть вашому ганку і дому в цілому родзинку.

Звичайно можна обійтися і готовим варіантом, тим більше зараз їх дуже багато. Крім цього, варто подумати як він буде кріпитися - тільки до стіни або будуть встановлюватися додаткові опори.

Але і це ще не все, каркас козирка так само може бути різним:

дерев'яний;
з профільної труби;
з куточків;
алюмінієвий;
кований.

Дерев'яний каркас буде простіше зробити, але він не відрізняється довговічністю. Металевий прослужить довше, але щоб його зробити доведеться повозитися. Хоча зараз можна купити готовий або зробити на замовлення козирок будь-якої складності.

Похожие страницы:

  1. Робимо знімну квартиру затишною
  2. Вибираємо міжкімнатні двері
  3. Типовые конструкции полов
  4. Полы из коммерческого линолеума
  5. Отделка мансарды гипсокартоном