Июль 26, 2015 – 08:21Кришка для унітазу в основному має декоративну функцію. Погодьтеся, набагато привабливіше туалет виглядає, коли кришка унітаза опущена вниз. На сьогодні купити кришку для унітазу можливо у всіх відтінках кольору і варіантах. Сучасні і стильні, незвичайні і забавні, дерев'яні та затишні - вибір широкий. Привабливий зовнішній вигляд - один з найважливіших критеріїв, коли мова заходить про вибір кришки і залежить, головним чином, від стилю ванної кімнати. Сучасний або традиційний? Які кольори переважають? Крім того, кришка унітазу виконує захисну функцію. Особливо, якщо в сім'ї є маленькі діти, кришка - це додатковий захист від попадання в туалет сторонніх предметів, наприклад іграшок.

вы можете приобрести качественную тротуарную плитку на сайте: http://trotuar-spb.ru/trotuarnaya-plitka/, цены Вас приятно удивят.


Як вибрати сидіння для унітаза?

Ви можете навіть не помітити, але Ви використовуєте сидіння для унітазу кілька разів на день. Воно має істотне значення для повсякденного життя. Вибір конструкцій, матеріалів і форм великий, тому потрібну модель вибирайте ретельно. Отже, перш за все, визначте відповідну форму для Вашої туалету. Існує дві основні форми - кругла і подовжена.

Далі виберете матеріал. При виготовленні, використовують три основних матеріалу: дерево, пластик і поліпропілен.

Похожие страницы:

  1. Будівництво з Цеглини під Ключ
  2. ​ Прибудова веранди до будинку
  3. ​Візуально збільшуємо житлову площу
  4. ​Види замків для сталевих дверей