Сентябрь 30, 2019 – 18:01

Масивні дерев'яні двері виготовляють з таких порід дерева, як горіх, дуб, ясен, горіх, червоне дерево. Кращими по відношенню «ціна-якість» є двері, виготовлені з сосни.

Двері фільонок - це двері, виготовлені з цінних порід дерева, для виготовлення яких використовуються шипові з'єднання. В їх пази кріпляться фільонки. Такі двері можуть прослужити досить довго. Найбільш популярними є фільончасті двері, виконані з сосни.

Срочный автовыкуп после ДТП по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Іноді можна зустріти двері з комбінованого матеріалу, коли цінні породи використовуються тільки у вигляді шпону. Їх зовнішній вигляд практично нічим не відрізняється від зроблених з цінних порід дверей, але термін експлуатації таких дверей менше.

Щитові дерев'яні двері

Щитові дерев'яні двері є найпоширенішим типом дверей. Вони відрізняються гарною якістю і порівняно невисокою ціною. В основі таких дверей лежить каркас з наклеєною на нього облицюванням з ДСП. Заповнення щитових дверей може бути суцільним або стільниковим. За допомогою останніх технологій ви зможете заощадити кошти, але це не забезпечить високий рівень експлуатації. Крім того, ціна може залежати від оздоблювального матеріалу.

По своїй міцності шпоновані офісні перегородки та двері не відрізняються від дерев'яних, а також не схильні до деформації. Їх виготовляють з листів натурального або штучного шпону, де середній шар виконаний у вигляді плити ДСП. Ціна на шпоновані двері така висока, тому що для їх виготовлення використовується натуральне дерево. Однак у шпонованих дверей є і недоліки. Так, наприклад, з плином часу вони мають властивість вицвітати, а також необхідно дотримуватися певний рівень вологості.

Ламінованим називаються двері, які покриті ламінатом товщиною 0,4-0,8 мм. Зовні це нагадує натуральне дерево. Ламіновані двері відрізняються стійкістю до вологості і до зайвої сухості, а також їх легко чистити. До недоліків таких дверей можна віднести гладку поверхню, яку не можна відновити при деформації. Вартість ламінату хорошої якості, природно, буде вище. А ось текстуру і малюнок різноманітними назвати не можна.

Що стосується скляних перегородок і дверей, то їх виготовляють із загартованого скла, товщина яких становить 8 мм. Таке скло дуже складно розбити. Скляні двері відрізняються прекрасним властивістю збільшувати приміщення. Крім того, вони можуть бути тонованими або прозорими, різнокольоровими або з орнаментами. Установку таких дверей виконують за допомогою алюмінієвих коробок, що робить двері ще більш витонченими.

Похожие страницы:

  1. ​Фронтальные погрузчики
  2. ​Як вибрати шпалери. їх види
  3. ​Капитальный ремонт ГОСТ
  4. ​Как выбрать рольставни?