Май 18, 2015 – 19:23


У нашому світі виробляється з кожним днем все більше і різноманітніше усіляких будівельних матеріалів, в їх числі покрівельні. Металева черепиця одне з тих нововведень, якому і приділимо увагу. Черепиця вже була придумана для покрівлі та давно. Але, це глиняна черепиця вона використовується і в сучасні дні, у неї є мінуси, вона важка, ламка (тендітна) трудомістка у виробництві і т. Д. Поговоримо про глиняній черепиці іншим разом.

Монтаж кондиціонерів львів - відмінна якість по найдоступнішим цінам.


Дах (покрівля) по своїй суті відчуває величезні навантаження. Великий вплив на неї чинять: сніг, дощ, град, різної сили вітру, сонячне світло. Покрівельний матеріал виготовлений у вигляді оцинкованого листа та становить сплаву сталь і алюміній, покривають його кількома шарами пластику різних кольорів. Сучасний високопродуктивний матеріал, який відрізняється надійними характеристиками, привабливим дизайном, зручністю в експлуатації і прийнятною ціною. Перш, ніж купувати матеріал для покрівлі, відвідайте сайт наших партнерів - www.gerardroof.com.ua/, де доступно і дохідливо викладені всі плюси і мінуси, того чи іншого будівельного матеріалу. Також корисно порівняти ціни та властивості металочерепиці. Вообщем - читайте і вибирайте ...

Параметри аркуша бувають різні, від 400 мм - до 800 см, ширина від 100 см і товщина від 0,30 - до 0,70 мм. Вага такої металочерепиці менше ніж у глиняної черепиці в п'ять, шість разів.

Похожие страницы:

  1. Заморські мотиви віконного текстилю
  2. Гіпсові листові матеріали
  3. Керамическая плитка для ванной комнаты