Декабрь 27, 2015 – 19:37

Моделювання ювелірних виробів Кожна жінка, збираючись на роботу, важливу зустріч або побачення, задається питанням. А саме: «Що надіти і які прикраси вибрати?». Важливо підібрати прикрасу, яка буде підкреслювати стиль, роблячи володарку більш привабливою. Багатьом фірмам, варто звернути увагу на моделювання ювелірних виробів, що дозволяє в точності побачити прикраса, яка може вийти, і врахувати всі нюанси і недоробки.
Компанія «Voskmodel» пропонує своїм клієнтам вирощування воскових моделей. За якими надалі буде відбуватися процес виготовлення прикрас. Багаторічний досвід і знання майстрів, дозволяють робити моделі, які будуть продумані до найдрібніших деталей.
Ювелірні восківки

Замовити якісну восківку Ви можете на сайті компанії Voskmodel, ціни на послуги Вас приємно здивують.


Ювелірні восківки - невід'ємний технологічний етап, використовуваний при виготовленні оригінальних виробів і при численному тиражуванні прикрас. Створюючи моделі, використовують спеціальний віск, що має певні характеристики. Він повинен володіти властивостями міцності, щоб повторювати деталі виробу без порушення цілісності, при цьому мати спеціальні хімічні властивості, щоб при процесі його виплавлення, у формі не було залишкової золи.
Ювелірні восковкіНа ранній стадії розвитку технології масового виготовлення прикрас, воскові зразки робилися вручну. Так як цей процес був складним і займав багато часу, почали розробку спеціального обладнання, яке дозволить виготовити досить швидко унікальні екземпляри ювелірних моделей, які неможливо було зробити за короткий час в процесі ручного моделювання.
Завдяки новітнім технологіям та якісним принтерів, друк восківок для ювелірів, в наш час, здійснюється в найкоротші терміни. Стримують лише нюанси пов'язані з завантаженістю майстрів і обладнання. Багато що залежить від кількості необхідних восківок і ретельності опрацювання дрібних деталей.
Восківки ювелірних виробів
Запропоновані нами восківки ювелірних виробів, допоможуть з вибором дійсно справжньої окраси без зайвих витрат коштів і часу. Наші зразки в точності відображають задані вимоги до замовлення і при виготовленні за зразком їх не відрізниш від оригіналу. Великий досвід наших професіоналів дозволяє нам удосконалити технології виробництва і збільшувати модельний ряд виробів в ювелірній індустрії.
Вартість вирощування восківок і моделювання, залежить від виду та складності роботи, а також від обсягу замовлення. Так створення моделі звичайного кільця з малою кількістю вставок обійдеться в 420 грн. За більш складні вироби, з великою кількістю каменів ціна розраховується індивідуально.

Похожие страницы:

  1. Видеонаблюдение в банках
  2. Оволодіння англійською
  3. Типовые конструкции полов