Июль 22, 2015 – 16:22


Давно пішли в минуле часи, коли вікна більшості квартир рясніли однотипними ширвжиткового шторами, а внутрішня обстановка гнітила одноманітністю стилю. Сьогодні кожен власник квартири прагне створити унікальний і неповторний інтер'єр, який буде відповідати модним тенденціям сучасності і підкреслювати витончений смак власника. Завершальним штрихом інтер'єру в більшості випадків є вибір віконного текстилю, на сьогоднішній день вражає уяву своєю різноманітністю.
Безсмертна класика

На протяжении довольно длительного периода в строительстве используется клинкерный кирпич. Купить качественный клинкерный кирпич Вы можете на сайте: http://www.abc-klinkergruppe.ua/catalogue/face_klinker, огромный ассортимент товаров и приемлемые цены Вас приятно удивят. Также у нас Вы можете найти и другой строительный материал.


Вже багато сезонів поспіль не проходить мода на класичні прямі портьєри в поєднанні з тюлем, які надають приміщенню кілька строгий стиль. Сучасна класика вітає використання різних аксесуарів для додання шторам відтінку розкоші або внесення нотки затишку та домашньої теплоти. Різні види ламбрекенів і всілякі підхоплення служать не просто елементом прикраси, а й розширюють функціональність штор.
Заморські мотиви

К не проходять модним тенденціям можна також сміливо віднести всілякі заморські мотиви:

французькі штори, що відрізняються великою кількістю складок і пишною драпіруванням, що надає відтінок урочистості і розкоші;

Похожие страницы:

  1. Полы из коммерческого линолеума
  2. Будівництво та Оздоблення Ключ
  3. Недоліки безрамного скління
  4. Доставка оцинкованого листа
  5. Заморські мотиви віконного текстилю