Март 21, 2018 – 18:08

Морозостійкі пластини (ТМКЩ), а скорочено їх називають техпластини ТМКЩ, виготовлені по ГОСТ 7338-90 і призначені для виробництва гумотехнічних виробів, які в подальшому використовуються в ущільнюючих цілях. Техпластини ущільнюють нерухомі з'єднання, якщо використовуються металеві поверхні, то що б уникнути тертя між ними прокладається техпластина ТМКЩ. Так само дана пластина використовується для зменшення навантажень одиночного удару, як настилів.

Техпластина ТМКЩ, МБС купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Класи техпластини:

Техпластина ТМКЩ першого класу (I), підтримує свої робочі характеристики при атмосферному тиску до 0,1 МПа. Товщина такого виробу становить від 1 до 20 міліметрів, і він призначений ущільнювати нерухомі елементи в робочих механізмах.

Техпластини ТМКЩ другого класу (II), також підтримує свої робочі характеристики при атмосферному тиску до 0,1 МПа, але вони вже зі збільшеним межею товщини до 60 міліметрів і призначені для виготовлення ущільнювальних вузлів, настилів і підкладок.

Середовище застосування:

азотні сполуки;

повітря

гази інертного походження;

різні масла

паливні суміші на нафтовій основі;

Застосування технічних пластин ТМКЩ має відбуватися в температурних межах від мінус 30 до плюс 80 градусів, тоді їх властивості залишатимуться незмінними протягом тривалого періоду часу.

Похожие страницы:

  1. ​Високоякісні пильні диски
  2. ​Створити красивий газон
  3. ​Походження натяжних стель
  4. ​Как обустроить гостиную