Декабрь 15, 2017 – 18:04

Серед безлічі варіантів декоративного виконання наливної підлоги дуже популярним вибором є покриття, що імітує дерев'яну поверхню. Такі підлоги мають дуже привабливий вигляд, а також поєднують в собі практичність і гігієнічність.

Особливості виготовлення наливних підлог під дерево

Красива поверхню, що імітує дерево, це відмінний декоративний хід. Така поверхня буде привертати увагу, підкреслить красу інтер'єру і зробить його більш статусним. У такого статі є ряд переваг перед справжнім підлогою з дерева.

Профессиональное внедрение crm системы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Наливна підлога можна сміливо використовувати у ванних кімнатах і кухнях. В умовах високої вологості натуральне дерево не прослужить довго, а наливна підлога з таким ефектом відмінно вписується в приміщення з високим рівнем вологості.

За наливним підлогою простіше доглядати, ніж за дерев'яним. Його можна мити різними миючими засобами, він не вимагає періодичного підфарбовування або покриття лаком.

Заливка підлоги вимагає менше часу, ніж створення повноцінного статі з дерева.

Роботи з виготовлення статі наливної під дерево вимагають менших витрат праці і грошей.

Готовий стать не має швів.

Роботи із заливки підлоги під дерево під силу далеко не кожному. Справа в тому, що роботи складаються з декількох етапів, які потрібно виконувати дуже чітко, щоб кінцевий результат міг порадувати. Самостійно виконати такий комплекс маніпуляцій дуже складно, особливо, якщо майстер не володіє досвідом.

На першому етапі готують поверхню і заливають чорновий шар вирівнюють сумішшю. Завдання на цьому етапі вирівняти підлогу і підготувати його до нанесення зображення, що імітує дерев'яну поверхню. Зазвичай з цією метою підлогу обклеюють спеціальною плівкою, а також малюнок може виконати художник вручну.

Після того, як зображення нанесено на підлогу, готують суміш для нанесення фінішного шару. Він додасть зображенні глибину і зафіксує малюнок. Товщина останнього шару може варіюватися в залежності від зображення і складу використовуваної суміші для заливки.

Виконуючи завершальні роботи важливо стежити за рівномірністю нанесення складу і акуратністю, так як в процесі заливки може пошкодитися зображення.

Створення підлог під дерево - це не простий процес, який варто довіряти тільки професійним будівельникам. Наша компанія знає в цьому толк, тому підлоги, замовлені у нас, незмінно радують свої зовнішнім виглядом і якістю.

Похожие страницы:

  1. Загородные дома из дерева
  2. ​ Основні види кондиціонерів.
  3. ​Дизайн дитячої кімнати
  4. Заміські будинки з дерева
  5. ​«Деловая» мебель из дерева