Июль 24, 2017 – 18:44

Сьогодні натяжні стелі вже складно назвати недоступною розкішшю - конструкції з полотнища, що закріплюється на пластиковому або алюмінієвому профілі можна замовити практично повсюдно. А як давно з'явилася ця деталь інтер'єру, і які варіанти натяжних стель існують?

З історії натяжних стель

Прообраз сучасних натяжних полотен виник ще в давнину. У Стародавньому Римі стелі знатних осіб красиво драпірувати тканиною. А в середньовіччі для декору використовували матерію, просочену крейдою - вона натягувалася на спеціальний каркас. Сучасні натяжні конструкції з'явилися завдяки винаходу легкої, недорогий і практичною ПВХ-плівки.

Оригинальные натяжные потолки приемлемые цены недорого и качественно.

У 60-х роках минулого століття натяжні стелі були в основному в тих квартирах і офісах, де виправити огріхи архітектури було складніше, ніж просто заховати. Тепер відгуки натяжні стелі в Санкт-Петербурзі отримують самі захоплені. Шанувальниками цього виду оформлення є власники малогабаритних квартир, дач, котеджів і таунхаусів. Виглядають такі стелі бездоганно, коштують недорого, а служать довгі роки. Але цими властивостями переваги не обмежуються.

Переваги натяжних стель

Простота і легкість монтажу і, як наслідок, скорочення трудових витрат. Ніяких підготовчих і фінішних робіт, пов'язаних з виправленням архітектурних вад стелі, проводити не потрібно.

Бездоганна естетична складова.

Натяжні стелі - це надійний захист від протікання, з якими не з чуток знайомі жителі старих багатоквартирних будинків Санкт-Петербурга.

Пожежна безпека.

Процес монтажу натяжної стелі - один з найчистіших видів оздоблювальних робіт, що не залишає будівельного сміття і бруду.

Вибираючи натяжні стельові конструкції, можна відчути себе справжнім чарівником інтер'єру - фактури, колірна палітра і різні ефекти сучасних матеріалів дозволяють застосувати на практиці будь-які дизайнерські задуми.

Натяжна стеля дає можливість вдало замаскувати скромні шви і побутові комунікації (труби, дроти).

Похожие страницы:

  1. ​Дизайн в стилі мінімалізм
  2. Натяжні стелі ціни і переваги
  3. ​Дизайн дитячої кімнати