Август 9, 2015 – 07:39Безрамне скління володіє не тільки певними достоїнствами, але і деякими мінусами, які вважаються досить значними. Найістотнішим недоліком є те, що безрамне скління є лише огорожею, оскільки з його допомогою неможливо створити тепле і захищене від холоду приміщення. Таким чином, якщо передбачається розширити корисну площу житлової квартири за рахунок балкона або лоджії, то для цих цілей зовсім не підходить безрамне скління.

Быстрое и качественное остекление балкона киев по самым  выгодным ценам на сегодняшний день.


Різниця в температурах на вулиці і в приміщенні буде зовсім незначною, причому навіть якщо провести які-небудь додаткові роботи, пов'язані з утепленням приміщення, це не дозволить отримати дійсно теплу кімнату. Тому користуватися приміщенням, в якому присутній безрамне скління, можна тільки в теплу пору року.
безрамне скління

Безрамне скління створює приміщення, які будуть видні всім сусідам і перехожим, оскільки воно є прозорим. Якщо передбачається створення кімнати, яка повинна бути надійно захищена від сторонніх поглядів, то для неї абсолютно не підходить безрамне скління.

Ще одним суттєвим недоліком безрамного скління є те, що повністю відсутня можливість монтажу москітних сіток, які захищають приміщення від комах, тому відкривати вікна в літній час недоцільно. Також скла завжди швидко брудняться, що веде до погіршення зовнішнього вигляду скління, а ось вимити їх досить проблематично за рахунок великої площі.
безрамне скління

Технології, за якими здійснюється скління, не передбачають високої герметичності, тому в кімнаті буде добре чутні звуки з вулиці.

Кожен власник кімнати, в якій планується скління, повинен сам вирішити, чи підходить йому безрамне скління, оцінивши при цьому всі переваги і недоліки.

Похожие страницы:

  1. Японский дизайн квартир
  2. Сучасний дизайн вітальні
  3. Оволодіння англійською