Май 31, 2015 – 18:19Техніка печворк стає все популярнішим у мистецтві декору. Техніка її проста: візьміть різні уривки шпалер, газет, клапті тканини і клейте на двері в хаотичному порядку, але щоб оббивка дверей все-таки виглядала акуратно. Ви отримаєте яскраву двері, що відображає вашу індивідуальність. Оформити двері зовні декоративною деталлю може здатися складно, адже для цього знадобиться дріт, ковані предмети, та інші тверді матеріали. Ця техніка відмінно підійде для дачних дверей або двері котеджу.

Вы можете приобрести оригинальные ворота для дачи цена Вас приятно удивит.


Якщо ваші двері зі скляними вставками, зробіть з них вітражі, розписавши скло спеціальними фарбами і додавши декоративні намистини, фігурки. Навіть якщо у вас немає художніх навичок, можна прикрасити двері малюнком під трафарет. Обведіть контур, і вам залишиться лише заповнити його різними кольорами. Сьогодні також можна декорувати поверхні текстами та літерами. Для їх нанесення можете використовувати трафарет або пишіть від руки. Побажання, написане вами, буде піднімати гостям і домочадцям настрій!

Дякуємо ще раз за допомогу в написанні матеріалу статті компанію masterproffi.ru. А ми на це з вами прощаємося - до нових зустрічей на нашому порталі.

Похожие страницы:

  1. Оздоблення стін тканиною
  2. Основні види дверей
  3. Утеплення димоходу