Июль 28, 2017 – 19:18

Центр «Oxford School» запрошує дорослих на курси іноземних мов. У нас Ви зможете успішно оволодіти англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, китайською, шведською, голландським, а також російською мовою як іноземною. Навчання проводиться сім днів на тиждень у зручний для Вас час. Всі навчальні аудиторії оснащені сучасною відео- та аудіотехнікою.

Чисельність груп становить 5-8 осіб в міні-групах і 2-4 людини в преміум-групах. Також можливі індивідуальні заняття. Попередньо проводиться безкоштовне тестування.

Іноземні мови для дорослих Курси ведуть кваліфіковані вітчизняні та іноземні викладачі-носії мови, які пройшли підготовку з використання авторської методики Language Accent (див. Підрозділ «Технології та методики навчання»). Для наших слухачів цілодобово відкрита тренінгова інтернет-лабораторія, де вони можуть виконувати різноманітні вправи з ключами, які допомагають довести техніку володіння базовими лексико-граматичними структурами до автоматизму. Більше інформації на сайті oxford-school.com.ua, ціни Вас приємно здивують.

Іноземні мови для дорослих Додаткові програми навчання включають виїзні вікенди, відвідування клубів і святкових заходів, що відтворюють соціально-культурний контекст, для максимально повного засвоєння іноземної мови і зняття бар'єрів спілкування. Вони допоможуть Вам закріпити і суттєво просунути досягнутий на заняттях результат. Також організовуються навчальні поїздки за кордон в відомі лінгвістичні школи.

У Центрі іноземних мов діють спеціальні курси: «Англійська для активного туризму», «Італійський для комфортного туризму» та ін.

Похожие страницы:

  1. Гіпсові листові матеріали
  2. Канальные вентиляторы
  3. Полы из линолеума
  4. Планування ділянки.
  5. Оновлення нудної двері