Январь 17, 2016 – 12:54

Виготовляється з алкідних смол, мінеральних наповнювачів і барвників. Виділяється підвищеною зносостійкістю, насиченим кольором малюнка (буває і однотонним, і багатобарвним). Володіє хорошою теплоізоляцією, але схильний до зламів. Не рекомендується використовувати в кімнатах, облаштовувати важкими меблями на ніжках.

3. Полівінілхлоридний (ПВХ).

Виробляється з полімерної сировини. Володіє високою міцністю, але втрачає еластичність при низьких температурах. Продається в широкій колірній гамі, може мати тканинну або товсту теплоізоляційну підкладку. Є найпопулярнішим матеріалів завдяки доступній ціні і хорошій якості.

4. Коллоксіліновий.

Безосновной матеріал виготовляється з нітроцелюлози. Володіє однотонним кольором або мармуровим малюнком. Має гладку поверхню, добре зберігає первинний стан. Є пожежонебезпечним, тому рідко використовується в житлових приміщеннях.

Кожен вид має різною товщиною, тому має відрізняють властивості. Вибирати необхідний тип слід згідно якістю схоронності, ламкості і гнучкості. Додатково потрібно вивчити звуко- і теплоізоляційні особливості матеріалу. Для приміщень з бетонною стяжкою рекомендується купувати різновиди з підкладкою.
Підготовка до укладання лінолеуму на бетонну основу

Спочатку виконавцю потрібно видалити старі плінтуса, статеве покриття. Провести очистку приміщення від будівельного сміття. Незначні нерівності можна прибрати вручну: виступи спиляти, а виїмки замазати цементним розчином. При сильних перепадах висоти або наявності вибоїн, ям необхідно заготовити свіжу цементну стяжку. Після її висихання рекомендується провести заливку саморазравнівающейся суміші.

Похожие страницы:

  1. Правила укладання лінолеуму в приміщеннях
  2. Грунтовка гостиницы в центре Севастополя
  3. ​Підготовка приміщення до фарбування
  4. ​Натяжной потолок в интерьере загородного дома