Октябрь 5, 2019 – 17:15

Кухня в будь-якому будинку займає особливе місце. Це місце, де сім'я збирається разом, де можна затишно посидіти за чашкою кави. Тому так хочеться це приміщення зробити затишним. Особливу увагу варто при цьому приділяти підлогового покриття. Адже кухня - це ще й найбільш часто відвідуване приміщення, а тому до вибору матеріалу для підлоги кухні варто підходити з особливою ретельністю.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Вибираючи підлогове покриття потрібно керуватися наступними принципами:

По-перше, підлогове покриття повинне бути стійким до вологи,

По-друге, воно повинно бути міцним і при цьому мати привабливий вигляд.

Непогано, звичайно, щоб все це можна було придбати за цілком прийнятну ціну. Найоптимальнішим варіантом в цьому відношенні буде лінолеум або керамічна плитка.

Поняття «лінолеум» включає в себе масу різноманітних покриттів для підлоги. Основа лінолеуму може бути різною - тканинна або багатошарова, що включає в себе різні пігменти і пластифікатори, що призводить до гнучкості і Сгортуємість покриття. Що стосується натурального лінолеуму, то його виготовляють із сумішей смоли, масла, барвників і воску. По суті, це екологічно нешкідливий матеріал, при цьому він відрізняється високою міцністю і не боїться сильних забруднень.

ПВХ-лінолеум

Лінолеум ПВХ не містить натуральні компоненти, в його основу входить скловолокно, а верхній шар покривається малюнком. Лінолеум - це відмінний вибір для підлогового покриття на кухні. Він не боїться вологості, а міцність і зносостійкість цього покриття цілком і повністю залежить від його товщини. Зносостійкість лінолеуму підрозділяється на чотири класи (С, Н, В, О) - слабка, середня, висока і дуже висока.

Для кухонних приміщень цілком підійде середня зносостійкість покриття. Якщо правильно підібрати лінолеум і добре доглядати за ним, то він послужить Вам довгу службу. Таке покриття для підлоги не боїться розподіленого впливу на нього, воно не тріскається і не кришиться. Проте, точковий вплив, на кшталт ніжок від меблів, може завдати шкоди лінолеуму. У ньому залишаться вм'ятини від ніжок. До того ж лінолеум легко дряпається і ріжеться.

За своїм зовнішнім виглядом сучасні лінолеум відрізняються великою різноманітністю забарвлень і химерних рельєфних малюнків.

Керамічна плитка

Керамічна плитка виготовляється з суміші різних сортів глини, які змішуються з різними матеріалами і пресуються під високим тиском, з подальшим випалюванням. Також покриття плитки може бути глазурованою, а емаль надає йому яскравість.

Неглазурована плитка не містить малюнка, а тому її рідко вибирають для житлових приміщень. Плитка може бути декількох різновидів - монопороза, бикоттура, монокоттура і керамограніт.

Найбільш часто використовуваним і популярним варіантом є керамограніт. Він проводиться з особливого виду глини, яка стійка до впливу низьких температур. Тому керамограніт підійде навіть для зовнішнього облицювання будівель.

Що стосується бікоттури, то вона являє собою емальовану плитку, в провадженні якої задіяно два види випалу.

Перший випал здійснюється в ході створення основи, а другий - після того, як наноситься емаль. При цьому, остання може бути і глянсовою, і матовою. У готовому вигляді керамічна плитка не відрізняється особливою міцністю, а тому краще уникнути впливу на неї великих механічних та інших видів навантажень.

Однак за своїми експлуатаційними якостями плитка являє собою відмінний варіант для підлогового покриття на кухні. До того ж плитка не боїться вологи і легко піддається відходу від всякого роду забруднень. При цьому, керамічна плитка на кухні буде служити довго і при цьому залишатися красивою.

Похожие страницы:

  1. Підлогові покриття для дому
  2. Кафельная плитка для кухни
  3. Побудова печі для лазні
  4. ​Походження натяжних стель
  5. Все про підлогове покриття