Июнь 18, 2015 – 18:55
Металеві профілі класно тим, що з ними може працювати дилетант, та й стелю дозволено встановити на потрібній висоті. І не потрібно буде напілівать безліч дерев'яних рейок на підпори. А сам підвісна стеля - прекрасний і практичний.

Качественная декоративная штукатурка цена Вас приятно удвит.


Він покращує загальний вигляд кімнати, так як високі стелі, більше кожного підходящі для просторих кімнат, невелику візуально звужують і спотворюють її пропорції. Натомість темного стелі ми обзаводиться підвісною стелею з гладкого гіпсокартону, той, що можемо пофарбувати в білий колір.
Підвісна стеля досить практичний ще й тому, що ховає водопровідні труби, електропроводку, трансформатори та інше, не кажучи тісніше про нерівностях і тріщинах штукатурки або розбіжності висоти стелі на місці знесеної стіни.
Підвісна стеля гасить звук. Якщо гіпсокартон покласти в кілька шарів, а поверх - мінеральну вату, то він буде поглинати шум, що виникає на верхньому поверсі.
ПРАВИЛО: Приховуючи за підвісною стелею розподільні коробки, трансформатори та інші пристрої, для доступу до них слід обладнати люки.

Рекомендуємо також після ремонту відразу придбати меблі для ванної на замовлення - все повинно це повний комплекс ремонту, не варто цим нехтувати.

Похожие страницы:

  1. Будівництво будинку своїми руками.
  2. Натяжні стелі ціни і переваги
  3. Ремонт стін своїми руками.
  4. Гіпсові листові матеріали