Январь 30, 2016 – 07:14Будь-яке освоєння земельної ділянки має починатися з його планування. Не дотримання цього правила або неправильна планування ділянки обов'язково "відгукнуться" вже в перші роки експлуатації будинку та господарських будівель. Правильне планування ділянки повинна захистити будинок і господарські споруди від негативного впливу будь-яких опадів у будь-який час року.

Качественная и оригинальная кафельная плитка в Днепропетровске, огромный ассортимент товара и выгодная стоимость Вас приятно удивят.


Планування ділянки не можна переносити на "потім" в розрахунку на її виконання після будівлі будинку. У такому випадку, витрати часу і грошей будуть на порядок вище, так як при виникненні проблемм власникові будинку доведеться посилено попрацювати. А проблеми будуть нагадувати про себе до усунення причин їх виникнення.

Планування ділянки - це зміна рельєфу ділянки. Планування ділянки повинна проводитися навіть на раніше освоєному ділянці (фото 1), тому що кожна ділянка має плануватися новим власником "під себе" з урахуванням плану забудови і змінених умов на сусідніх ділянках.

Першочерговими завданнями планування ділянки є вирівнювання поверхні ділянки з урахуванням планування розміщення різних будівель. А планування ділянки безпосередньо залежить від планованого ландшафту і рельєфу місцевості.

Планування ділянки бажано зробити ще до початку спорудження будинку і навіть до установки огорожі ділянки таким чином, щоб весь ділянка виявилася вище прилеглої території. Тобто, планування ділянки повинна бути виконана таким чином, щоб на його територію не потрапляла дощова або паводкова вода від сусідніх ділянок та прилеглої території.

Ухил ділянки необхідно спланувати так, щоб найвищим місцем на ньому виявилася точка розташування будинку, а загальний ухил території ділянки був направлений від парадного входу до задньої частини двору (малюнок 1). Ухил території може бути практично не помітний оком, але він повинен забезпечувати стік води в напрямку задньої частини ділянки.

Похожие страницы:

  1. Устаткування времянки
  2. Полы из линолеума
  3. Утеплення стін
  4. Електричні котли