Июль 12, 2017 – 19:02

Ламінована підлога довговічний, проте іноді ви можете зіткнутися з проблемами, і одним з найбільш поширених проблем є викривлення ламінату. Деформування відбувається, коли ламінат не має достатньо місця для розширення при зміні температури. Оскільки це плаваюча підлога, дошки, як правило, розширюються, коли тепло. Тому вкрай важливо вжити заходів обережності для запобігання втрати стійкості.

Мы предлагаем Вам самую доступную стоимость поддержки сайта и самое высокое качество оказываемых услуг.

Деформований ламінат легко виправити, якщо ви знаєте, як це зробити. Перш ніж почати, ви повинні з'ясувати, яка можлива причина для втрати стійкості.

Причини викривлення ламінованого покриття для підлоги:

Вода і волога

Покриття не акліматизувалися перед установкою

Компенсаційні зазори занадто малі

Коли було встановлено підлогу, температура в приміщенні була незвично високою або низькою

Чи не була встановлена пароізоляція

Деформируемой найбільш часто зустрічається поблизу стін, де розширення досягло максимуму і не мало більше можливостей вільно розширюватися.

Як відремонтувати деформуються ламіновані підлогові покриття:

Визначити, що стало причиною деформації

Усунути причину викривлення

замінити дошки

Коли справа доходить до усунення причини викривлення, є дві групи пошкоджень: пошкодження водою і обмеження руху. Тут ми розповімо, як вирішити ці типи питань.

1. Пошкодження водою

Збиток, заподіяний водою може надходити з кількох різних джерел. Якщо посудомийна машина зламалася і стався витік води, очевидно, заміна посудомийної машини виправить цю проблему. Проте існують і інші причини, за якими могло бути пошкодження водою.

Якщо ви встановили підлогу в підвалі, перевірте і переконайтеся, що немає витоку води зі стін або підлоги. Якщо ваш підвал схильний затоплення / витокам, постарайтеся вирішити цю проблему перед установкою нового ламінату. Якщо вологи дуже багато, розглянути питання про встановлення вінілових підлогових покриттів.

Якщо у вас є цементну підлогу, переконайтеся, що встановили підкладку, яка грає роль бар'єра вологи / пара. Вода може просочуватися вгору від цементу в ламіновані підлогові покриття, якщо не існує ніяких перешкод.

2. Обмеження руху

Ламінат являє собою систему плаваючої підлоги. Сезони, вологості і температури (всередині і зовні) відіграють важливу роль, як ваша підлога буде реагувати. Необхідна достатня розширення має важливе значення. Ось деякі речі, щоб переконатися, що ваш стать має оптимальне простір для пересування:

Переконайтеся, що плінтуса / молдинги НЕ затискають ламінат.

Переконайтеся, що існує власний компенсаційний зазор навколо кожної стіни.

Додайте повстяні підкладки під важкі меблі, щоб рівномірно розподілити вагу на верхню частину настилу.

Збільште розширювальний зазор по всьому периметру кімнати.

Як відремонтувати покриття для підлоги

Залежно від ситуації і розміру збитку, ви можете бути змушені замінити всю кімнату. В хорошому варіанті розвитку подій, після виявлення причин проблеми, ви можете замінити сильно пошкоджені дошки, і перевстановити решту кімнати.

Видалити молдинги, підготуйтеся для заміни підлогового покриття. Видаліть ламінат до проблемної зони. Переінсталюйте підлоги. Обов'язково усунути докорінну проблему здуття, щоб запобігти його повторне виникнення.

Похожие страницы:

  1. ​Обробка і захист гранітного покриття
  2. ​Патентування на захист новинок з будівельної сфери
  3. Декоративные бетонные покрытия для пола
  4. ​Правила вибору сантехнічного обладнання для ванної?