Ноябрь 19, 2015 – 17:44
На електропроводці, звичайно, краще не економити. У зовсім старих будинках найкраще міняти всю електропроводку. Це пов'язано з тим, що сучасні прилади споживають набагато більше потужності. А старі проводки не розраховані на такі стандарти.

Повна заміна електропроводки в двокімнатній квартирі через фірму обійдеться близько 30000-40000 р. Але якщо звернутися до приватного електрику, то можливо ціна буде набагато менше, але не факт, що він дасть гарантію на свою роботу.

Вы можете купить качественный брус харьков цена Вас приятно удивит.


Після того як будуть проведені роботи по заміні електропроводки, варто задуматися про зміну труб. Їх заміна обійдеться близько 10000-15000 р. Необхідні матеріали варто вибирати самостійно. Звичайно, варто врахувати, що потрібно буде встановлювати ще унітази, раковини і різні змішувачі. Заощадити можна тільки на підключенні цих приладів, якщо є, звичайно, навик в цій справі.

Після всіх цих робіт залишаються тільки косметичні роботи.

Щоб заощадити на цьому етапі потрібно вибирати більш бюджетні варіанти, які коштують недорого, але виглядають красиво. На щастя, таких варіантів на будівельному ринку дуже багато.

При обробці підлог заощадити можна, якщо покласти лінолеум. Сьогодні на будівельному ринку є величезна кількість різних малюнків, які повторюють текстуру дерева. При цьому лінолеум не поступається жодному підлогового покриття за своїми експлуатаційними характеристиками.

На підготовку поверхні для укладання лінолеуму економія грошових коштів становить пристойну суму. У той час як на підготовку статі для укладання паркету йде багато грошей.

При виборі шпалер, щоб заощадити на метражі краще вибирати дрібний малюнок. У цьому випадку, щоб підігнати малюнок немає необхідності занадто багато витрачати шпалер на обрізку.

Похожие страницы:

  1. ​Ремонт туалету в квартирі
  2. Ремонт туалета в квартире
  3. Ремонт квартир под ключ
  4. Розрахунок вартості покрівлі
  5. Ремонт квартир под ключ
  6. ​Ремонт в стилі Бароко