Январь 11, 2019 – 18:30

Епоха Бароко знаменита своєю архітектурою: розмах і складність цього стилю складно переплутати з чимось ще. І все ж Бароко, як епохальний феномен, пробрався і в літературу, і в музику, і в моду, і в будинку сучасників. Стиль Бароко в інтер'єрі - це виставлена напоказ, нічим не прикрита розкіш, яка зберігає базову класичну симетрію.

Фото и видео только здесь в свободном доступе.

Для дизайну Бароко характерні масштабні розписи на стінах, велика кількість кольору і нагромадження деталями. Гамма підбиралася обов'язково контрастна, наприклад, популярний варіант оформлення статі - шахова укладка мармурової плитки. Меблі виконує тут в першу чергу функцію прикраси, дивани і крісла оббиті дорогою тканиною, ліжка - широкі, обов'язково з важкими балдахінами.

Наявність дзеркал, позолота, скульптури, вази, ліпнина, гобелени на стінах - все це характерно для стилю Бароко в інтер'єрі квартири. З вищесказаного вже можна здогадатися, що такий масштабний стиль не терпить маленьких приміщень. Декор в Бароко займає більшу частину простору, причому не тільки фактично, скільки візуально.

Ремонт Бароко відмінно підходить для старого фонду Петербурга, знаменитого своїми високими стелями і просторими приміщеннями. У той же час, просту квартиру в новобудові на Парнасі таким стилем легко перевантажити, без порад дизайнерів буде складно приборкати цієї буйство фарб.

Коридор в стилі Бароко, оформлений дорогою плиткою з натурального каменю, декорований меблями з різьбленими ніжками і відразу трьома великими дзеркалами в масивних різьблених рамах

Дизайн Бароко в квартирі

Образ Бароко в інтер'єрі квартири ми вже приблизно позначили, тепер розберемося з більш конкретними деталями.

Колір. Канонічну барокове поєднання кольорів: білий і золотий, їх зазвичай найбільше. Елементи і акценти виділяються контрастними і насиченими відтінками червоного, рожевого, бордового, винного, теракотового, часто зустрічаються глибокі жовті, смарагдові, бірюзові, коричневі, пурпурні, сині тони.

Стіни. 

Похожие страницы:

  1. ​Ремонт Квартири Під Ключ
  2. ​Маленькі хитрощі жд
  3. ​Ремонт в стилі Бароко