Октябрь 8, 2017 – 18:48

Головним достоїнством систем поливу варто вважати їх готовність для досягнення головної мети - рівномірно і регулярно вносити воду під коріння рослин. А вже від комплектації системи поливу, дія це може бути в напівавтоматичному і ручному режимах.

Купити систему крапельного поливу для теплиць можна сайті https://marketsv.com.ua. Ваш вибір необхідно робити в залежності від вашого графіка знаходження на дачі в літні дні.

Якщо вас немає на дачі 5 днів, а ви вирощуєте огірки, то логічно, що без води вони у вас виростуть гіркими. А маючи напівавтоматичну систему, якій для роботи потрібна тільки велика бочка з водою, наприклад, 50 Старт і проміжний резервуар з водою для підкачки в систему, ви цілком можете виростити хороший урожай, приїжджаючи на вихідні для його огляду і збору плодів.

Загальний принцип роботи різних систем не сильно відрізняється один від одного. Основні відмінності полягають у зручності. Бочку для води або іншу велику ємність потрібно купити окремо.

Якщо у вас невелика теплиця, то ємність на 200 літрів підійде, але якщо в поливі потребують багато рослин, якщо в єдину систему включені кілька систем поливу, купіть ємність побільше.

Схема системи поливу рослин

Для початку потрібно наповнити наявну у вас бочку водою самому або автоматично від водопроводу або з великої місткості. Вода в бочці буде нагріватися від навколишнього теплого повітря і від сонця, адже інфрачервоні промені проходять навіть через хмари.

Якщо роздача води в системі поливу здійснюється з бочки, потрібно встановити її вище рівня грядок. Для систем з великою кількістю точок поливу бочку треба піднімати вище, щоб створювати достатній тиск в системі.

Якщо у вас напівавтоматична система поливу, електронний блок управління почне цикл поливу в заданий день і час, підкачав в систему трохи води, подолавши повітряну пробку. Потім в дію вступають закони фізики і вода починає текти самопливом за принципом сполучених посудин. Насос в цей час відключається і весь полив відбувається без витрат енергії.

Напівавтоматичні системи забезпечені реверсивними насосами, які зупиняють полив через деякий час і в справу знову включається таймер. Якщо у вас система без подібної автоматики, потрібно буде самим почати процес поливу, а потім припинити його в потрібний час.

Не знаєте який купити крапельний полив в теплиці? Звертайтеся до нас і ми підкажемо.

Поливати расстения на дачі можна по-різному

Якщо в бочці ще залишилася вода, вона буде використана для наступного циклу поливу. При наявності досить великої бочки, система може здійснити кілька циклів поливу без необхідності поповнення бочки. Або всю систему потрібно підключати до джерела поповнення води.

Далі цикл повторюється. Все харчування походить від декількох батарейок, що дуже зручно, адже на дачі не рідкісні випадки перебоїв з електрикою, що може виводити з ладу програмовані прилади, що працюють від мережі.

Тепер вам залишається тільки зробити свій вибір. Для тих, хто регулярно знаходиться на дачі весь літній сезон, можна купити найпростішу, неавтоматичного систему, підключити її до своєї бочці і самому стежити за витратою води. Такі пристосування дозволять навіть пенсіонерам, кому важка фізична робота вже не під силу, вирощувати хороший урожай. Для зайнятих людей, які приїжджають на дачу тільки на вихідні, розумніше купити напівавтоматичну систему.

Похожие страницы:

  1. Система напольного отопления с водой
  2. Типовые конструкции полов
  3. Все про котли опалення
  4. Доставка оцинкованого листа