Январь 11, 2019 – 18:22

Японський дизайн квартир

Далі розглянемо, як саме проявляється японський стиль в інтер'єрі квартир. Для цього коротко позначимо основні деталі, з якого в результаті складається дизайн приміщення.

Оригинальные обои для рабочего стола Вы можете скачать на сайте https://oir.mobi абсолютно бесплатно.

Колір. Весь Японський інтер'єр - простір світла і тепла. Тут немає холодних кольорів, основна палітра: в обробці - базовий білий і відтінки натуральної деревини, в декорі - природний зелений. Будь-які варіації коричневого підійдуть: пісочний, бежевий, золотистий, насичений коричневий і так далі. В якості контрасту іноді використовують чорний.

Стіни. Мабуть, одна з найбільш цікавих особливостей Японського ремонту - стіни. З огляду на географічне положення і постійних землетрусів японці були змушені переробити звичні стандарти житлового будівництва. В результаті внутрішні стіни як такі тут просто були відсутні, таким чином житло нескладно було відновити після чергових коливань землі. Замість перекриттів Японський інтер'єр використовує всілякі перегородки і ширми, дерев'яні, скляні, бамбукові, паперові, розсувні і статичні. Основні стіни по периметру можна оббити дерев'яними панелями, пробкою, паперовими полотнами. Натуральні матеріали добре комбінуються з ретельно вирівняними і зашпаклёваннимі ділянками стін.

Традиційні розсувні перегородки, натуральні матеріали пропускають світло

Планування. За рахунок того, що стіни - не в пошані, планування вибирається вільна, максимально простора. Історично в Японії в одних апартаментах проживали кілька поколінь, тому будь-яке вільне місце дуже цінувалося і оберігалася.

Стелі. Стелі в Японському інтер'єрі квартири грають важливу, нехай і не очевидну роль. За допомогою рівневих конструкцій на стелях організовується зонування приміщення. Поєднання розсувних перегородок і різних рівнів стелі та підлоги дає відмінне візуальне розділення приміщення, що не з'їдаючи при цьому простору.

Підлоги. Нарівні зі стелею, підлогу грає велику роль в зонуванні, в першу чергу за рахунок оформлення рівнів. Оформляється натуральними матеріалами: каменем або деревом теплих кольорів. У сучасних реаліях підійдуть якісний ламінат і велика матова керамічна плитка.

Похожие страницы:

  1. ​Светлый ремонт в стиле минимализм в квартире с объединёнными кухней и гостиной
  2. ​Обєднання лоджій, балконів, терас, веранд з внутрішніми приміщеннями.
  3. ​Свадебное платье с разрезом еще один повод показать красивые ножки
  4. Продаж свіого будинку спираючись на ринок нерухомості пластиковые туалетные кабины
  5. Котеджі з клеєного бруса виглядатимуть дуже органічно на тлі природи.