Май 23, 2015 – 08:06


Для того, щоб успішно реалізувати прогресивні рішення в галузі проектування та будівництва, потрібно розробляти і впроваджувати новітні методи геодезичних побудов, а так само норми точності, які застосовуються до умов розвитку будівництва.

Приобрести барную стойку Вы можете посетив сайт, цены Вас приятно удивят.


Геодезичні роботи потрібно обов'язково застосовувати, тому підвищені вимоги до побудов при зведенні великих і складних будівельних об'єктів. На сьогоднішній день існують спеціальні служби та компанії, що надають послуги в галузі будівельної геодезії.

Найголовнішим завданням геодезичної служби є вчасно і якісно зроблені геодезичні роботи в процесі будівництва, для того щоб забезпечити досить точну відповідність проекту параметрів споруд.

У будівельних компаніях, де присутній великий обсяг роботи, існує геодезична служба, яка складається з геодезиста та інженерно-технічних працівників, число яких залежить від обсягу будівельних робіт та їх складності. Ця служба підпорядкована головному інженеру.

Якщо виявлені які-небудь порушення, то треба врахувати всі вказівки геодезиста щодо їх усунення.

Геодезичну службу повинна забезпечувати будівельна організація усіма приладами, транспортом і потрібним обладнанням.

Геодезичні роботи виконуються за окремим проектом, що включає карту геодезичного забезпечення в будівництві, яка визначає виконання геодезичних робіт на будмайданчику. Цей проект повинен становити підрядник або проектно-конструкторська організація. Якщо вам знадобився винос меж ділянки при будівництві - не намагайтеся зробити це самі, зверніться до професіоналів.

Геодезична служба проектує топографічні та геодезичні основи; здійснює контроль за приладами та засобами лінійних вимірювань, а так само стежить за їх зберіганням і експлуатацією; складає каталог координат пунктів геодезичної основи, створює ситуаційні плани і профілі трас комунікацій.

Похожие страницы:

  1. Розчини для будівництва
  2. Будівництво житлового будинку під Ключ
  3. Будівництво щитового будинку під Ключ
  4. Процес індустріалізації житлового будівництва