Июнь 2, 2019 – 11:41

У всі часи люди порівнювали у кого, який будинок красивіше, краще і міцніше. У даній статті, спробуємо розібратися, якими бувають стіни для спорудження будинку, а також якими якостями вони володіють.

Качественный цемент Вы можете приобрести на сайте https://cementu.com/cement-cena по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дерево - матеріал для зведення стін будинку

Найбільш старовинними матеріалом для зведення стін будинку вважається дерево. Дерево має гарну терморегуляцією, а будинок з нього тривалий час зберігає тепло взимку і довго не нагрівається влітку. В наші дні дерев'яний будинок виготовляється не тільки зі звичного всім колоди, а й оциліндрованих бруса. Кожен вибирає для себе сам, що йому краще.

Дерево - матеріал для зведення стін будинку

Дерев'яний будинок виглядає дуже красиво і дорого не тільки зсередини приміщення, а й зовні. Однак, за всіма позитивними якостями дерев'яного будинку, є й очевидні недоліки. До них необхідно віднести те, що усадка такого будинку може відбуватися аж до 5 років. А найголовнішим недоліком є його низька опірність до вогню і різного роду грибків.

Цегла - матеріал для зведення стін будинку

Дуже красиво і не менш якісно буде виглядати будинок з цегли. Адже цегла різноманітний своїми якостями, відповідно і будинок з цього матеріалу буде витривалим в будь-яку погоду. Будинок з такого матеріалу може прослужити своєму господареві аж до 150 років, не піддаючись ніяким морозів і утримуючи в будинку теплий мікроклімат. Для будівництва цегельного будинку необхідно встановлювати не менш потужний фундамент і при цьому ретельно дослідити грунт і грунт. При нестійкому ґрунті такий будинок може прослужити недовго. Будівництво цегляного будинку зажадає великих витрат у зв'язку з великою кількістю використовуваного матеріалу.

Цегла - матеріал для зведення стін будинку

Будинок з каркаса - будинок своєї мрії

Якщо дуже хочеться швидко побудувати будинок своєї мрії, то ідеальним варіантом стане будинок з каркаса. Тандем дерева і металу, ось на чому заснована технологія будівництва цього будинку.

Будинок з каркаса - будинок своєї мрії

Каркасний будинок може бути представлений в двох варіантах:

Каркасно - щитової варіант - будинок збирається із заздалегідь заготовлених щитів. Після чого встановлюються міжкімнатні перегородки і дах.

Каркасно - рамковий варіант - основою такого будинку служить рамка з колод і брусків, які встановлюються і закріплюються на фундамент. Далі проводиться лати і обшивка утеплювачем такого будинку. Після чого можна обшити будинок як завгодно і чим завгодно.

Будинок з дерев'яного каркаса - будинок своєї мечтиПлюсамі вважається те, що каркасний будинок будується за мінімальний період часу, та й витрати на його будівництво не великі.

До недоліків можна віднести неміцність стіни, за рахунок того, що вона дуже тонка.

Будинок з газобетонних блоків: плюси і мінуси

Якщо хочеться якісний будинок, але терміни на його будівництво мінімальні. Прекрасно підійде будинок з газобетонних блоків. Такі блоки дуже легкі, а зрізи у них практично ідеальні. Що в значній мірі економить фінанси на обробку стін всередині приміщення.

Будинок з газобетонних блоків: плюси і мінуси

Додатковий утеплювач такому будинку не потрібен, так як самі блоки прекрасно утримують тепло за рахунок того, що вони складаються з кварцового піску, цементу і води. Додатковим компонентом є алюмінієва пудра і повітря, який так само прекрасно зберігає тепло всередині самого блоку.

Керамоблок - матеріал для зведення стін будинку

Наступний варіант зведення стін житла - це керамоблок. Будинок, стіни якого виготовлені з керамоблока, по тривалості терміну служби можна порівняти з будинком з цегли. До складу такого блоку входить обпалена глина і тирсу з дерева.

Керамоблок - матеріал для зведення стін будинку

Стіни в будинку з таких блоків мають прекрасну шумоізоляцією, зберігають тепло, не завдають шкоди довкіллю. Мінусом є те, що керамоблок є дорогим і тендітним будматеріалом, грамотного фахівця з його кладці знайти не так уже й просто.

Похожие страницы:

  1. Продаж ритуальної продукції з натурального граніту
  2. Опалення приватного будинку ремонту квартир в Одессе фото
  3. ​Яким повинен бути будинок для постійного проживання
  4. ​Новое поколение серво кабелей: больше внимания к клиенту
  5. Будівництво будинків швидкого спорудження під Ключ