Июнь 14, 2015 – 05:43Гіпсокартонні листи - цей матеріал підходить для будівництва перегородок, ними обшивають і утеплюють внутрішні стіни. У гіпсокартону абсолютно гладка поверхня, тому на нього можна легко наносити фарбу, плитку і так далі. Цей матеріал добре поглинає звук, його легко монтувати, він екологічний і досить міцний. Він буває різних видів, завдяки чому змінюються його якісні показники: звичайний, вологостійкий, вогнестійкий, гіпсоволокнисті (найміцніший з усіх).

Качественные краски и эмали Вы можете приобрести на сайте: vkraske.com.ua, огромный ассортимент товаров и приемлемые цены Вас приятно удивят.


Цегла або, як його ще називають штучний камінь. Буває керамічним і синтетичним. Керамічна цегла досить міцний, ізолює сторонні шуми, екологічний, практично не поглинає вологу і не горючий. Буває ще облицювальна керамічна цегла, який використовується для прикраси. Силікатна цегла так само екологічно безпечний, звукоїзоліруєт, має високу щільність, стійкий до морозів і впливу навколишнього середовища, не дорогий.

Стінні блоки - цей матеріал з'явився не так давно. Розрізняють газосиликатні, піскоцементні, піноблоки і так далі, залежно від матеріалу, з якого вони зроблені. Цей матеріал використовують не тільки для будівництва стін, але і утеплення. Блоки легкі, але мають досить великі розміри, що дозволяє економити час на будівництво. Стінні блоки міцні і стійкі до заморозків, добре зберігають тепло.

Похожие страницы:

  1. Художній розпис інтерєру
  2. Утеплення пінополістиролом
  3. Гіпсові листові матеріали