Ноябрь 20, 2015 – 19:34

Металочерепиця

Величезною популярністю користується в нашій країні металочерепиця. Це обумовлено її не високою вартістю при відмінній декоративності і простоті монтажу. Цей матеріал представлений величезним асортиментом вітчизняного та імпортного виробництва і являє собою профільовані листи оцинковки з покриттям з полімерів (поліестер, ПВДФ, пурал, пластизол і так далі), які можуть бути будь-якого забарвлення.

Вы можете купить пиролизный котел по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ціна на матеріал залежить від товщини листа металу, шару полімерного покриття і його якості. Наприклад, поліестер відмінно витримує атмосферні явища і температурні перепади, але при цьому його не можна піддавати фізичним впливам, він легко травмується і метал залишається без захисту. Більш якісні покриття, такі як пурал, пластірол і ПВДФ, здорожують вартість листа, але покриваючи його товстим шаром, не боятися ударів і кілька глушать шум від дощу і вітру.

У монтажі металочерепиця проста і не потребує створення додаткової обрешітки. Застосовуватися може на дахах будь-якого типу, де кут ухилу більше 14 градусів. До мінусів можна віднести факт, що залишається багато відходів при застосуванні на вальмових або полувальмових (а так само змішаних) типах дахів.
металева покрівля
Профнастил

Профнастил - найдешевший матеріал покрівлі з металу. Застосовують його для покрівельних робіт, і в інших господарських потребах, наприклад, з нього роблять паркани, обшивають фасади, розділяють простір в промислових будівлях тощо. Профнастил являє собою той же лист металу, що і мелаллочерепіца, але має простий хвилеподібний рельєф різної глибини. Є види профнастилу не мають полімерного покриття. Монтують цей матеріал переважно на простих скатних або мансардних дахах.

Сучасний покрівельний металевий матеріал має термін експлуатації від 10 до 60 років, що залежить від його якості (товщини металу, шару і складу покриває полімеру) та якості виконання монтажу.

Похожие страницы:

  1. Как правильно ездить на поезде. 11 маленьких хитростей
  2. ​Косметический автоклав и медицинские решения в этой области
  3. Блакитне постільна білизна - занурення в безхмарні простори
  4. Деревяні двері в лазню або сауну дизайн студия интерьера киев