Август 10, 2015 – 16:53Хочете змінити дизайн вітальні, але не знаєте з чого почати? На цьому сайті ви знайдете практичні поради і зможете легко змінити дизайн та інтер'єр вітальні!


Вітальня - це місце дозвілля всіх членів сім'ї, місце для спільного проведення часу. Тут ми приймаємо гостей. Вітальня є центром будь-якої квартири або будинку. Як правило, будь-яке торжество в сім'ї проходить саме в цій кімнаті.

Тому важливо оформити вітальню гідно і зі смаком, адже саме по ній будуть судити про людей проживають в будинку і про квартирі в цілому.

Дизайн інтер'єру вітальні повинен виражати смаки і переваги господарів, їх індивідуальність. Просторі і широкі вітальні, в наш час не сказати що рідкість, але середня російська сім'я не може дозволити собі великий зал для прийому гостей.


Часто вітальня поєднує в собі кілька функцій: не тільки для спілкування з друзями, але й чаювання, перегляду телевізора і навіть сну. Як же можна змінити дизайн маленької вітальні.

Для початку треба розмежувати зони приміщення по функціональності. Для цього можна використовувати різні прийоми, від зміни колірної гами до простої розміщення меблів.

Для обідньої зони можна використовувати жовті, червоні, золотисті або оранжеві відтінки кольору. Ці відтінки створять атмосферу затишку і поліпшать настрій.

Зону відпочинку у вітальні оформляємо блакитними, зеленими і синіми відтінками. Вони допоможуть розслабитися після важкого дня. Освітлення в обідній зоні робимо за допомогою люстри або лампи з симпатичним абажуром.

Похожие страницы:

  1. Дизайн сучасної вітальні
  2. Сучасні сходи для будинку
  3. Японский дизайн квартир