Ноябрь 16, 2015 – 17:53Димохід важливий елемент будинку, який відповідає за відведення продуктів згоряння. І він так само потребує догляду і захисту. Власники будинків утеплюють стіни, підлога, стеля і т.д., а от димохід чому те обділяють увагою.

Утеплення димоходу потрібно не для того, щоб йому було тепло і затишно, а щоб захистити його від руйнування при перепадах температур. Адже ремонт буде коштує не дешево.
Чи потрібно утеплювати трубу димоходу зовні

Вы можете купить качественный ламинат Classen по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


При проходженні теплих відпрацьованих газів через трубу димоходу відбувається їх охолодження. При охолодженні на стінках утворюється конденсат, який може призвести до руйнування димохідної труби.

Так само, від того як швидко нагріються стінки труби залежить і сила тяги в печі або котлі. Якщо тяга в буде слабкою, то чадний газ не буде підніматися на верх, а опуститься вниз, тобто в будинок, а це вже загрожує отруєнням.

Утеплювати потрібно будь димохід, йде він печі або котла і незалежно з чого він зроблений (цегла, метал, азбест). Вуглекислий газ змішуючись з конденсатом утворює слабкий розчин сірчаної кислоти. Кислота руйнує металеві димоходи, навіть не дивлячись на появу димоходів із захистом від окислення.

Цегляні труби руйнуються при попаданні конденсату в тріщини, які при замерзанні в них вологи розширюються, що може призвести не тільки до руйнування труби, але і самого даху. Висновок напрошується сам собою - утеплювати димохід потрібно обов'язково.

Таким чином ми захищаємо його від промерзання і руйнування. Так що, чим раніше це зробити, тим довше він нам прослужить.

Похожие страницы:

  1. Утеплення фасаду будинку
  2. Правила вибору димоходу
  3. Оновлення нудної двері
  4. Утеплення стін