Июль 12, 2015 – 07:57
Однак, що всякий вид теплоізоляційних матеріалів має свої плюси і мінуси і відповідно має певні галузі використання, в яких його переваги проявляються в особливо повній мірі.

Вы можете заказать качественные строительно ремонтные работы по киеву по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Утеплення покрівлі плитами з екструдованого пінополістиролу
Наприклад, низьку паропроникність екструдованого пінополістиролу дозволено розглядати як перевагу перед таким утеплювачем як мінеральна вата, мовляв, теплоізоляція не продувається вітром, не пропускає вологу і не вимагає додаткової гідроізоляції.

Але, якщо подивитися на обстановку з іншого боку, це ж якість - недолік. Утеплення стіни екструдованим пінополістиролом перетворить приміщення в теплу лазню з підвищеною вологістю. Така стіна «не дихає».

Важливо знати властивості обраних теплоізоляційних матеріалів і розуміти, як ці властивості відіб'ються на кліматі в приміщенні. І неодмінно розглядати в якому приміщенні буде «працювати» утеплювач. Може статися так, що дане певну якість теплоізоляційного матеріалу не значимо для даного певного приміщення. Сказане об'єктивно не тільки для екструдованого пінополістиролу і не тільки для пенополістіролов в загальному, але й для всяких інших теплоізоляційних матеріалів.

Похожие страницы:

  1. Стеклянные перегородки
  2. Утеплення фасаду будинку
  3. ​Наливна підлога під дерево
  4. Утеплення димоходу