Апрель 22, 2017 – 18:41ремонт вікон - шведська технологіяБольшінство вікон з дерева, встановлених в житлових будинках, знаходяться в аварійному стані. Як правило, вони були встановлені десять, двадцять, а то й більше років тому. Час ніколи не йде на користь дерев'яним виробам, особливо тим, які постійно контактують з відкритим повітряним простором, поміщені в умови вогкості і постійних перепадів температури.

Багато вирішуються на ремонт вікна за шведською технологією, результат якої викликає сумніви у кваліфікованих фахівців у цій галузі. Так, клієнти, які замовляють дану послугу, сподіваються на диво: старі конструкції стануть як нові, відновлять властивості термоізоляції.

Качественная раскладная мебель купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ремонт вікна за цією технологією полягає в підгонці стулок і замків, а також налагодженні герметизації стекол. В ідеалі застосовується шведський матеріал із силіконової гуми. Однак сьогодні він проводиться з порушенням всіх стандартів, тому видимий результат спостерігається тільки перший час. Недобросовісні компанії декларують, що така технологія краще і дешевше майже в 10 разів заміни конструкцій. Але такий спосіб може задовольнити тих, хто дійсно вірить, що нове і якісне гірше старого і відремонтованого.
Чи не ефективність технології

Трубчасті ущільнювачі, встановлені при ремонті вікна за шведською технологією, перекривають щілини на сінях, припиняючи протяги в приміщенні. Втім, ніхто не знає, як цей еластичний морозостійкий матеріал, виходячи з його фізико-хімічних властивостей, впливає на здоров'я самої людини.

Виріб із зазначеної технології наноситься так, що майже не зачіпає дерев'яну віконну раму. Це означає, що процеси гниття деревини тривають, а шкідники, що руйнують рами з дерева, нікуди не зникають.
Скло з плином часу стають більш крихкими, хоча в старих склопакетах вони і так відрізняються порівняльної тонкістю.
Не варто забувати про недоліки експлуатації віджилих своє систем з дерева. Процес їх відкривання стає справжньою проблемою, сиплеться стружка.

Похожие страницы:

  1. Будівництво лазні з оциліндрованих колод відмінний варіант
  2. Підготовка до укладання лінолеуму на бетонну основу
  3. ​Дорогий ремонт - це ексклюзивна і елітна робота