Ноябрь 15, 2017 – 16:47

Вікна з пластика є вже дуже в багатьох квартирах. Вони, звичайно, і надійні, і довговічні, і володіють багатьма перевагами, але їм необхідний профілактичний догляд на регулярній основі. Це можна довірити майстрам, які проведуть і регулювання віконної фурнітури.

Таке регулярне обслуговування не допустить поломок і не зажадає надалі ремонту, який може влетіти в копієчку. Що вказує, на те що потрібна допомога майстра?

Вікна потрібно регулювання фурнітури, якщо:

Здесь Вы можете приобрести качественные запчасти для котлов по самой выгодлной стоимости на сеодняшний день.

 • При відкритті або закритті пластикового вікна, стулкою зачіпаються коробка або частини фурнітури;
 • З'явилися протяги. Відчувається, що від пластикового вікна йдуть потоки холодного повітря;
 • Ручка туговато повертається; дме з вікна
 • розбовталося ручка;
 • Ручка завмерла в режимі відкритого вікна, і замкнути його не представляється можливим;
 • Сервісне обслуговування фурнітури було проведено останній раз давно (понад одного-двох років);
 • Ви живете в новому будинку, з моменту здачі будинку пройшла парочка років, будинок дав усадку.
 • Для чого регулювати фурнітуру пластикових вікон?

  регулювання пластикових вікон

  Важливо своєчасно проводити регулювання - пластикове вікно буде працювати як треба. Фахівці налаштують частини склопакета, і ущільнювач буде впритул примикати до рами, стулки перестануть чіплятися за користуванні вікном. Якщо ущільнювач примикає так, як це і повинно бути, від вікна не дме, воно не мерзне, а в квартирі і затишно і комфортно. Ручки не ускладнюють користування склопакетом, вільно обертаються. Таке вікно не доставляє ніяких турбот.

  Довіряйте ці процедури професіоналам, адже будь-який прорахунок при установці фурнітури може обернутися її поломкою. Ремонт пластикового вікна обійдеться значно дорожче проведеної своєчасно профілактики.

  Обслуговуйте вікна вчасно!

  Послуги по регулюванню фурнітури надають багато фірм, і вони цілком доступні за ціною. Можна замовити повну профілактику склопакета. Сервіс та грамотна експлуатація є гарантією того, що вікна будуть служити Вам довгі роки. Таких неприємностей, як поламати в люті морози фурнітура (коли перебувати в приміщенні не вдасться, і ремонт буде здійснюватися при мінусовій температурі), вдасться уникнути. Приділіть своїм стеклопакетам час, і у Вас вдома завжди буде комфортно, тепло і затишно.

  рекомендації:

  - при виникненні найменших несправностей в роботі пластикового вікна або двері - рекомендується викликати майстра по ремонту пластикових вікон. Категорично забороняється прикладати надмірну фізичну силу для відкриття (закриття) вікна чи двері!

  - після проведення ремонтно-відновлювальних робіт рекомендується два рази на рік проводити сервісне обслуговування пластикових вікон і дверей (очищення від бруду і мастило фурнітури і ущільнювачів).

  Похожие страницы:

  1. ​Форма і матеріал люків для каналізації
  2. ​Особенности Вашего идеального потолка
  3. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  4. Керамическая плитка для ванной комнаты
  5. ​Навіщо потрібна тераса на дачній ділянці