Декабрь 13, 2018 – 16:41

Якщо у вас немає можливості збільшити житлову площу, то, використовуючи деякі маленькі хитрощі, можна візуально зробити будинок більше.

використовуємо колір

При оформленні стін краще не використовувати темні кольори, так як вони «забирають» майже половину простору. Кімната здається тим більше, ніж вона світліше. Тому коричневий, темно-синій, чорний та інші темні кольори - під суворою забороною.

Сполучення яскравих контрастних кольорів теж не додають простору. Оживляючи його, контраст робить приміщення менше.

Білий колір - теж не дуже добре. Теплі кольори дають менше простору, ніж холодні.

Шпалери з вертикальними смугами додадуть висоту, а з горизонтальними - ширину. Для маленьких квартир підходять шпалери з непомітним орнаментом. Розширюють простір і фотошпалери, зроблені за допомогою широкоформатного друку, особливо якщо на них галявина, захід на море або дорога, що йде вдалину.

Профессиональный монтаж натяжного потолка Вы можете заказать на сайте potolokgl по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зонування приміщення за допомогою поєднання різних матеріалів або малюнків на шпалерах теж створює ілюзію просторого приміщення. Потрібно, щоб кольори були гармонійні і поєднувалися між собою.

Стеля за правилами повинен бути трохи світліше стін. Ідеал - чисто білу стелю. Хочете зробити стелю вище - не варто розділяти стелю і стіни, використовуючи фільонки або галтелі. Зробіть стіни і стеля одного кольору, нічим не відділяючи їх.

Глянцевий натяжна стеля теж додасть візуальний обсяг, на забере висоту: монтаж такої стелі вимагає 4-5 сантиметрів.

«Підняти» стелю допоможе неширокий стелаж або шафа від підлоги до стелі уздовж однієї із стін.

Світла підлога теж додає простір. Ламінат та паркет, укладені ялинкою або по діагоналі, ще й заховають помилки в геометрії стін. Якщо віддаєте перевагу ковролін або лінолеум, вибирайте однотонні забарвлення або дрібний малюнок. Килими теж не повинні бути строкатими або химерними. Переважно світлий килим в тон стін або в смужку.

Світла в приміщенні повинно бути багато, тоді кімната буде здаватися більше. Великі незручні світильники - не вихід. Для цієї мети підійдуть невеликі світлодіодні лампи по периметру кімнати. Торшери підкреслять вертикальні лінії, бра додадуть обсяг.

Додасть світло в приміщенні і меблі зі скла: шафи з прозорими вставками, скляні столики, які «збільшують» простір, так як пропускають світло.

Дзеркало, що знаходиться в кімнаті, теж зробить її просторіше і світліше. Це може бути дзеркальна поверхня шафи або велике прямокутне дзеркало. Повішене по вертикалі, воно подовжує кімнату, а по горизонталі - розширює. Важка масивна рама тут не доречна.

Похожие страницы:

  1. ​Як зробити свій сайт самому
  2. ​Види замків для сталевих дверей
  3. ​Жидкая или полусухая стяжка пола?
  4. Фундамент для прибудови до будинку