Июнь 13, 2015 – 20:59Отримані дані аналізуються, залежно від відповідності вимогам, ламінату присвоювався 21,22,23 клас (для побутового використання) і 31,32,33 клас (для громадських приміщень). Зносостійкість 21-23 найнижча, оскільки споживачі стали відмовлятися від придбання такого непрактичного матеріалу для підлогового покриття, він був знятий з виробництва. Іноді зустрічається твердження, що нібито найкраща продукція має 34 клас - не вірте, такої градації в ISO просто не існує. Ймовірно, ламінат такого маркування володіє будь-якими додатковими удосконаленнями, відмітними особливостями, але формально він не може бути вище встановленого «стелі».
Який клас зносостійкості вибрати: 31, 32 або 33?

Посетив сайт http://onlinekredity.net/vzjat-dengi-v-dolg-zaim/ получить займ онлайн на саміх вігодніх условиях.


Стверджувати, що ламінат 31 класу гірше більш високих марок (32-33) буде не зовсім коректно. Він не гірше, просто розрахований на іншу, менш інтенсивну експлуатацію. Наприклад, для спальні, гостьових кімнат, він цілком прийнятний, а от для офісу або приймальні з високою прохідністю краще вибрати матеріал з маркуванням 32 або 33. Загальні рекомендації будуть наступними:

ламінат 31 класу відмінно підходить для будь-яких приміщень, які мають невелику прохідність, легке навантаження (наприклад, спальня, домашній кабінет, конференц-зал),
ламінат 32 класу здатний витримати навантаження середньої інтенсивності (прекрасно підійде для кухні, вітальні, офісу, в якому буває не так багато відвідувачів),
ламінат 33 класу ідеальний для комерційних приміщень з високою інтенсивністю - кафе, магазинів, прийомних, холів і т.д.

Для більш достовірної оцінки якості майбутнього підлогового покриття радимо при виборі також звернути увагу на гарантійні зобов'язання, які озвучують самі виробники. Нерідко на ламінат з маркуванням 31 дається гарантія в 10-12 років, це свідчить про впевненість виробника в бездоганній якості своєї продукції.

Похожие страницы:

  1. ​Как исправить поломку рольставни
  2. ​Вибираємо рослинність для саду
  3. ​Магія скління. додаємо простору
  4. ​ Вибір і покупка нерухомості в Харкові
  5. ​Вивіз будівельного сміття з квартири