Июль 9, 2015 – 18:04У 70% випадків, в спальню клієнти воліють підбирати дизайни в класичному, англійською, шведською стилях. Тобто, приємні і нейтральні колірні схеми, які сприяють нагнітанню спокійною і затишною обстановки. До таких забарвленням і стилям властиві і відповідні орнаменти, наприклад класичні гобелени, вертикальні смуги, плавні закруглені лінії в стилі рококо, а також квіткові та рослинні мотиви.

Вы можете снять комфортабельные аппартаменты в ЖК Алые Паруса, цены на услуги Вас приятно удивят.


Продукти в такий тематиці виробляють фабрики з США, Канади, Англії, Швеції та Німеччини.

Ще, гарною ідеєю в такій стилістиці є застосування комбінацій однотонних шпалер з вставками з орнаментикою та різною фактурою імітує натуральну тканину, штукатурку, стислість.

Решта 30% - це здебільшого молоде покоління, яким до вподоби більш яскраві фарби, але, що не сільноконтрастние, наприклад, світло-фіолетовий, лимонний, світло-оранжевий. І більш ризиковані малюнки: горизонтальні смуги, мережива, шахівниця, дзеркальні вставки, ромби і абстрактні лінії.

Тут добре виділяються фірми з Нідерландів (Голландії), Бельгії та Франції.

На завершення статті, відзначимо, що вибір шпалер в спальню варто зосередити на екологічно безпечному матеріалі в спокійних кольорах і ненав'язливих візерунках - це, як-не спальня, а не ігрова кімната або вітальня. І враховуйте те, що дивитися на настінні шпалери ви будете не один рік, тому ретельно обміркуйте це питання, перед тим як приступати до тотального оновлення інтер'єру.

Похожие страницы:

  1. Вибір каміна для дому
  2. Який будинок будувати?
  3. Полы из линолеума
  4. Все про котли опалення
  5. Все про рольставні