Май 9, 2015 – 07:42Для автономного опалення будинку в першу чергу необхідний котел. Для вибору котла опалення потрібно знати, яку площу він буде обігрівати. Ще потрібно знати, який енергоносій в даному варіанті більш доступний. Енергоносіями є:

• Електроенергія.

• Тверде паливо (дрова, вугілля, кокс і т.п.)

• Газ.

• Рідке паливо, переважно це солярка.

Який же котел для будинку вибрати?

Профессиональная и качественная перетяжка кресел по самым низким ценам на сегодняшний день.
Котли, що працюють від електрики, не вимагають ніяких додаткових витрат, крім витрат з оплати за електроенергію. Вони не викидають в атмосферу продукти горіння, не вимагають особливого догляду, від них немає кіптяви в приміщенні. Але у них є кілька мінусів.

Якщо потрібно обігріти приміщення понад 100 кв. м., то електричний котел вже не допоможе. Для більшої площі потрібно потужність більше 15 КВт, а у нас все потужності споживачів приватного сектору розраховані саме на цю величину. Якщо площа менше 100 кв. м., тоді є сенс думати про електричному котлі. Але потрібно ще врахувати, як часто і на який проміжок часу в даній місцевості відбувається аварійне відключення електроенергії. Адже якщо відключать електрику на п'ять хвилин, для котла це не страшно. Якщо ж відключиться електрика на кілька годин, та ще в сильний мороз, наслідки можуть бути плачевними. Можна і труби розморозити, і сам котел. Звичайно, можна замість води антифриз в систему залити, але коштувати це буде надзвичайно дорого.

Ще при цьому потрібно враховувати склад води. У кожній місцевості склад води різний. Якщо у воді багато солей, то на нагрівальних елементах (ТеНи) котла буде утворюватися накип, який в свою чергу діє на ТЕН як шуба. Від цього ТЕН перегрівається і перегорає.

Похожие страницы:

  1. Как правильно ездить на поезде. 11 маленьких хитростей
  2. Вибираємо твердопаливні котли - чому віддати перевагу?
  3. ​Правила вибору сантехнічного обладнання для ванної?