Сентябрь 24, 2019 – 16:24

Для сучасної людини питання захисту свого житла, як ніколи, актуальні. Існують різні механізми, здатні перешкодити злому і проникнення в квартиру. Одним з таких механізмів є сталеві двері. Крім того, що для виготовлення цих дверей використовуються спеціальні, особливо міцні конструкції зі сталевих листів, вони оснащені спеціальними замикаючими механізмами - замками.

Сучасний ринок пропонує кілька варіантів замків для сталевих дверей. Залежно від типу різання вироблять вкладні і врізні замки.

Врізні замки розташовуються усередині дверного полотна, яке є для нього і кріпленням і захистом одночасно. З естетичної точки зору це дуже вигідний варіант, оскільки замку зовні не видно. Існують різні варіанти врізки. Що стосується вкладних замків, то їх підставляють зсередини полотна, тому отворів менше, а це значно підвищує міцність цих конструкцій. Найбільш популярним є другий варіант кріплення замків.

Юрий Андреев - один из самых успешных предпринимателей современности, который научит Вас зарабатывать реальные деньги.

призначення замків

Залежно від призначення розрізняють дві основні групи замків для сталевих дверей. До першої групи належать фіксує-замикають, або фіксують, замки. Це, як правило, цей пристрій з фалевой засувкою (нижній замок) і ручками.

Основне завдання цих замків - фіксація двері в закритому положенні, щоб закрити на основний замок. При відсутності такого замку під час закриття дверей її потрібно буде притримувати рукою або коліном. До другої групи замків відносяться замикають замки, що представляють собою пристрої без клямок і ручок. Найчастіше такі замки встановлюють у верхній частині дверей, тому їх часто називають верхнім замком. У таких замків немає фіксатора, і призначаються вони тільки для замикання.

Принцип роботи замків

Залежно від принципу роботи можна виділити дві групи замків: штифтові (циліндрові або личинкові) і плоско-сувальдні (сувальдні) замки. Ці групи розрізняються, оскільки розрізняється робота центрального механізму замка.

Плоско-сувальдні замки були відомі ще в Середні століття. Це найбільш поширений тип замків. Вони були названі за назвою механізму - сувальди, яка ще іноді називається цугалью. Сувальди - це плоскі пластини, які, як правило, виготовляються з латуні або стали і в дію наводяться за допомогою ключа. Залежно від типу переміщення розрізняють коливаються і поступальні сувальди. Сувальдні замки утворюють конструкція, яка складається з корпусу замку, стійки, засува, сувальди, поза під стійку, вікна, пальця замку, вирізу хвостовика під ключ і робочих закраин сувальди. Можна виділити кілька класів сувальдних замків:

1. Замки з плоско-паралельним становищем сувальд;

2. Замки з хитними сувальдами (на одній осі распологайся сувальди)

3. Замки з хитними сувальдами віконного типу

4. Механізми з двостороннім взаємодією борідок ключа з сувальдами (борідки ключа одночасно впливають на кожну сувальд)

5. Замки двухпакетние з хитними сувальдами (два пакети сувальд)

Ключі для цих механізмів утворюють стрижень, борідка, головка, отвір під палець і підстава. Можна виділити наступні параметри ключів для сувальдних механізмів: ширина пакета сувальд і засува, діаметр стрижня, крок глибини нарізки, крок нарізки ключа по ширині. Від того, скільки сувальд у замку, буде залежати його секретність. Крім того, при покупці такого замку слід пам'ятати, що він повинен володіти спеціальною металевою захисною накладкою, інакше їх можна буде легко просвердлити.

Похожие страницы:

  1. ​Високоякісні пильні диски
  2. ​Дизайн в стилі мінімалізм
  3. ​Дизайн дитячої кімнати
  4. ​Наливна підлога під дерево