Сентябрь 20, 2015 – 06:37
Твердим паливом для котлів можуть служити такі горючі матеріали, як вугілля, солома і звичайні дрова. Переваги цих котлів в екологічності, вони добре підійдуть для опалення заміської садиби.

Існують також і комбіновані опалювальні котли, здатні працювати на декількох видах палива. Проте їх обслуговування складніше порівняно з іншими.

Вы можете купить ламинат Харьков по самой выгодной стоимости на снгодняшний день.


Діапазон потужності котлів опалення досить широкий. Можна сказати, що вони являють собою зменшену модель ТЕЦ. Принцип роботи індивідуального котла і ТЕЦ практично однаковий: сжигаемое паливо передає тепло або в житловий будинок, або безпосередньо в кімнату. У будинках старого фонду часто використовуються загальнобудинкові котли опалення. Проте використання індивідуального котла має низку переваг: підвищена ефективність, безпека і екологічність.

Виробництвом сучасних котлів опалення займаються іноземні і російський виготовлювачі. Технології постійно удосконалюються з метою забезпечення максимальної ефективності та безпечної експлуатації. Можна сказати, що котел в даний час є найсучаснішим і зручним способом обігріву житлових і нежитлових приміщень.

Похожие страницы:

  1. Устрій підлоги лазні
  2. Iнфрачервоне опалення
  3. Все про рольставні