Сентябрь 27, 2015 – 08:48При наявності утеплених рольставней, температура в приміщенні утримується на двадцять відсотків краще. Торгові представники компаній, що здійснюють виробництво і продаж рольставней, гарантують, що використання їх продукції призводить до істотного зниження вашого рахунку за опалення, в середньому на сорок відсотків.

Вы можете приобрести качественные алюминиевые радиаторы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Так само жалюзі з металу створюють чудову атмосферу в офісі або житловому приміщенні, з успіхом поглинаючи і приглушаючи вуличний шум приблизно на 20-40 децибел. Для того щоб в приміщення проникало більше світла, досить просто підняти рольставні до потрібного вам положення.
Застосовуючи вертикальні рулонні віконниці, ви зможете зробити краще і модернізувати зовнішній вигляд вікна чи двері, до того ж такі віконниці дуже добре виглядають в будівлі з будь сучасною архітектурою. Такі ролети можуть бути випущені в самій різноманітній кольоровій гамі, а одне з їхніх корисних властивостей - висока цветоустойчивость, тобто поверхня захищена від вигорання під впливом сонячної активності, а так само стійкість від можливого стирання, таким чином, ваші віконниці не постраждають від впливу природного стихії, і завжди будуть виглядати чудово.
Колір віконниць.

Рольставні виробляють в білому, бежевому і сірому кольорах. При необхідності та фінансової можливості, ви можете замовити виготовлення рольставней в вимагається кольорі.
рольставні
Конструкція рольставней.

Елементи, з яких складаються рольставні:

1) захисний профіль, який складається зі скріплених один з одним смуг;
2) полози, які забезпечують рухи полотна;
3) захисний короб - відділення, в яке згортаються віконниці;
4) керуючий механізм, що поміщається в короб;
5) керуючі та блокуючі пристрої.

Монтувати рольставні необхідно в отворі.

Похожие страницы:

  1. Хімія для басейну
  2. ​Які бувають двері
  3. Електричні котли
  4. ​Как выбрать рольставни?
  5. Утеплення стін