Июль 9, 2015 – 15:56
Сьогодні більшість людей, що проживають в квартирах, воліють купувати в якості оригінального елемента декору саме електрокаміни. Ці пристрої мають масу позитивних якостей, які, безсумнівно, виділяють їх на тлі традиційних дров'яних або газових камінів. Розглянемо докладно всі «за» і «проти» установки електричного каміна в приміщенні квартири.
Особливості конструкції електричних камінів.

Ничто так не красит квартиру, как ее освещение. Приобрести оригинальную светодиодную ленту Вы можете на сайте: www.feron.ua/catalog/dekorativnoe-osveshchenie/svetodiodnaya-lenta/, цены Вас приятно удивят! Также у нас Вы можете найти огромный ассортимент различных светоосветлительных приборов.


Електричні каміни мають спрощену конструкцію, за рахунок чого їх можна встановити в будь-якому приміщенні квартири. На відміну від дров'яних і газових пристроїв, новинки не потребують димоході, їх монтаж не узгоджується з державними контролюючими органами. Існують різні модифікації електрокамінів - це кутові, фронтальні, підлогові, настінні, портального типу, «міні» та ін. Якщо в квартирі невеликі приміщення, тоді більш вигідним варіантом для розміщення вважається кутова або «міні» модель. У великих, просторих приміщеннях встановлюються фронтальні підлогові або настінні моделі.

Як правило, електричні каміни мають невелику глибину, що дозволяє власникові квартири органічно вписати пристрій в будь вподобане йому місце інтер'єру. Із зовнішнього боку, електромоделях можуть обшиватися МДФ панелями, шпоном цінних порід дерева, мармуром, металом і т.п. матеріалом, з внутрішньої сторони облицьовуються поглинаючими жар металевими пластинами. Подібна конструкція дуже надійна і безпечна. Навіть якщо людина доторкнеться до корпусу включеного каміна, він не обпечеться.

Похожие страницы:

  1. ​Колірне оздоблення інтерєрів квартири
  2. Як правильно вибрати вентилятор для ванни
  3. Способи розмітити межі ділянки будівництва
  4. ​Вивіз будівельного сміття з квартири
  5. Як вибрати металевий профіль для гіпсокартону