Август 28, 2017 – 13:26

Вдало підібрані шпалери змінять вашу кімнату до повного невпізнання. Як же зупинити свій вибір на таких шпалерах, які будуть приховувати всі недоліки кімнати і зроблять перебування в ній дійсно приємним і максимально комфортним?

Спочатку вам буде потрібно врахувати розміри вашої кімнати і кількість світла в ній. Тут працюють загальноприйняті і всім відомі правила. Не варто в маленьких приміщеннях клеїти шпалери з великим малюнком, а в слабоосвещенних темні. Колір повинен перебувати в гармонії з іншими колірними відтінками, які присутні в кімнаті, наприклад різні відтінки штор, світильників, меблів, килимів та ін. Якщо замінити штори на нові не складе труднощів, то абсолютно всі меблі замінити буде досить проблематично. Приділіть вибору кольору особливу увагу.

Лучший <a href="http://zirulnik.com" title="barbershop киев">barbershop киев</a> ждет именно Вас! Наши специалисты окажут Вам свои услуги на высшем уровне и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо вам належить обклеювання всієї квартири, пам'ятайте, що не варто все стіни у всіх кімнатах робити одноманітними, але і занадто яскравий контраст теж не буде виглядати органічно. Чи не поєднуйте дуже тьмяні інтер'єри з дуже яскравими і насиченими.

У передпокої і кухні рекомендується використовувати вінілові або пофарбовані тематики. У цих кімнатах шпалери дуже швидко забруднюються, а ці можна мити.

Для спальні чудово підійдуть будь-які шпалери, навіть паперові, але вінілові все-таки більш надійні і довговічніше.

Для дитячої кімнати головним критерієм при виборі повинен бути показник екологічності вироби. У такій кімнаті стіни повинні «дихати» тому вінілові шпалери в дитячу кімнату не годяться, оскільки вони не пропускають повітря.

У маленьких кімнатах повинні бути шпалери світлих тонів з дрібним орнаментом або однотонні.

У просторих рекомендується навпаки, шпалери темних відтінків і з більшим малюнком.

Для приміщень з досить низькою стелею прекрасно підійдуть однотонні або шпалери з вертикальними смугами, при цьому сам стеля обов'язково повинен бути більш світлим.

Для високих кімнат іспользуйтся інтер'єри великим орнаментом або горизонтальними смугами. Також чудово підійдуть комбінації інтер'єрів розділених бордюром. Стеля при цьому потрібно зробити значно темніше стін.

Якщо ви бажаєте зробити темне приміщення світлішим потрібно саму затемнену стіну обклеїти шпалерами більш яскравого тону, ніж інші. Недолік світла також можна чудово компенсувати за допомогою теплих кольорів. Зелені, сірі і сині шпалери стануть незамінними в приміщеннях, вікна яких виходять на південь. Якщо в приміщенні багато картин або фотографій, то не варто використовувати шпалери з великим орнаментом. В такому випадку підійдуть тільки однотонні, або шпалери з дрібним орнаментом. Рідкісний і дрібний малюнок візуально збільшує розміри вашої кімнати, а великий і частий малюнок зменшує. Дрібний орнамент також може виконувати роль ненав'язливого фону. Шпалери з дрібним орнаментом і в смужку прекрасно поєднуються практично з будь-яким стилем і інтер'єром. Шпалери в смужку не тільки збільшують висоту кімнати, але і помітно зменшують її обсяг. Чим смуги вже, тим значніше виявляється дана особливість. Саме тому в маленьких кімнатах частіше застосовують шпалери з широкими смужками. Шпалери в дрібну цятку чудово підійдуть для усунення значних вад стін, якщо такі є. Рельєфні підійдуть для нерівних стін. Однотонні слід використовувати тільки за умови, що у вас абсолютно рівні стіни інакше ви навпаки підкреслите всі дефекти ваших стін.

Дуже важливо правильно підрахувати необхідну кількість рулонів, так як рулони з різних партій незначно відрізняються відтінком. Якщо повністю не впевнені, то краще візьміть рулонів трохи більше ніж треба, інакше підібрати потрібний відтінок через деякий час буде досить проблематично.

Похожие страницы:

  1. ​Как правильно принимать глютамин?
  2. ​Цветовое оформление спальни
  3. ​Як зробити свій сайт самому