Сентябрь 1, 2015 – 18:13

На садових ділянках в приватних будинках є квіти, дерева і чагарники, город. Все це вимагає поливу в літній період. Оплачувати полив грядок з водопроводу - дорого. Тому варто подбати про спорудження свердловини під воду.

Вибір місця під свердловину

Свердловина під воду - конструкція капітальна, і до вибору місця де вона перебуватиме необхідно підходити з особливою особливою ретельністю. Є кілька нюансів які варто враховувати при розташуванні свердловини. Адже саме від її розташування буде залежати якість води.

Місце має бути доступне, щоб у разі проведення ремонту, до свердловини можна було безперешкодно підійти або підігнати техніку.

Вы можете приобрести качественные двери межкомнатные Киев по самой выгодной стоимости на сегодншний день.


Інструменти для буріння свердловини під воду

Для того, щоб обзавестися свердловиною на своїй ділянці, потрібен такий інструмент як: спеціальний шнек подовжуючими колінах. На його кромки можна приварити заточені по краях напилки. Це доповнення поліпшить роботу заводського бура.

Крім цього знадобляться:

обсадні труби (азбестоцементні або пластикові);
шланги;
лопата;
візок для вивозу ґрунту;
бурильна вишка.

Буріння свердловини своїми руками

Найпростіший спосіб - шнековий, з використанням бура. Для неглибоких свердловин використання вишки не буде потрібно. Буріння здійснюється двома або трьома людьми, так як при обертанні бура потрібно прикладати багато сили.

Перед початком робіт, необхідно викопати невелику ямку. Це дасть буру напрямок і допоможе врізатися в грунт. Перші витки можна зробити і одному, а от далі потрібно помічник. Як тільки бур заглибити на всю довжину, його акуратно витягують і очищають від землі.
пробурити свердловину

Під час буріння його доведеться постійно витягати з свердловини і очищати. У міру необхідності довжина бура збільшується додатковими штангами.

Чим глибше опускається бур, тим важче його буде діставати. Щоб полегшити цей процес, можна водою розм'якшити грунт в свердловині.

Похожие страницы:

  1. Будівництво будинку своїми руками.
  2. ​Монтаж електропроводки своїми руками
  3. Підвісна стеля своїми руками